Зменшилася кількість отримувачів субсидій в області

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині у січні–жовтні 2014р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 11,8 тис. сім’ям, що становило 87,2% загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями.

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість сімей, яким призначено субсидії зменшилась на 24,4%.

Загальна сума субсидій, призначених сім’ям для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні–жовтні 2014р., становила 1130,1 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у жовтні 2014р. склав 177 грн.

Крім того, 7370 сім’ям області було призначено субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 4894,0 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одну сім’ю у жовтні 2014р. становив 753 грн.
23 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Мешканці області гасять борги за житлово-комунальні послуги

Упродовж січня–вересня 2014р. мешканці області сплатили за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 459,5 млн.грн.

Із 1 жовтня субсидії рахують по-новому

У зв’язку із встановленням державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

Малозабезпеченим сім’ям Рівненщини компенсують витрати на оплату комунпослу ...

Вже понад два місяці в Україні працює програма компенсації витрат на житлово-комунальні послуги. Вона була запроваджена Кабінетом Міністрів для найменш захищених верств населення у зв’язку з

Жителі Рівненщини заплатили за комуналку 324 мільйони гривень

Упродовж січня–травня 2014 населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 324,9 млн.грн.

Жителі Рівненщини заборгували аж 155,8 млн.гривень за комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2013р. населенням Рівненської області сплачено за житлово-комунальні послуги 487,2 млн.грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів.
Популярные новости