Новости Ровно / Экономика / Рівненський «ОДЕК» експортує в Європу та Азію 85 % продукції

Рівненський «ОДЕК» експортує в Європу та Азію 85 % продукції

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні фанера «ОДЕК» Україна експортується у 34 країни світу, у тому числі Європи та Азії. Загалом експорт продукції, що виробляється на підприємстві, становить 85 відсотків. З виробництвом ознайомився голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

«Продукція підприємства відповідає міжнародним стандартам, є сертифікованою. Окрім експорту, цей товар користується підвищеним попитом і на внутрішньому ринку. Завдяки таким підприємствам, з початку року експорт товарів з області удвічі перевищує імпорт», - зазначив Сергій Рибачок.

Сьогодні підприємство випускає 85 тисяч метрів кубічних фанери в рік. За рахунок інвестицій «ОДЕК» планує збільшити обсяги виробництва.

«Ми займаємося експортом, у тому числі і в країни ЄС, вже більше 20 років. На сьогодні основними нашими конкурентами в цьому секторі ринку є росіяни. До речі, раніше саме в РФ ми закуповували значну частину нашої сировини. Втім, зараз вона становить лише 2 відсотки. Плануємо найближчим часом ще й повністю відмовитися від російського газу. Поки що ми частково від нього ще залежні. Розглядаємо можливість переходу на котли для спалювання деревини. Це не лише економічно вигідно, а ще й наша патріотична позиція», - розповів генеральний директор ТОВ «ОДЕК» Україна Мирон Чернецький.
17 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині імпорт з РФ зменшився на 97 відсотків

Підприємці Рівненської області стали менше співпрацювати із сусідньою країною, повідомили в департаменті економічного розвитку і торгівлі ОДА.

«Колектив та роботу на РЗВА потрібно зберегти» - Сергій Рибачок

Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок зустрівся з трудовим колективом «РЗВА-Електрик». Рівненська ОДА реагує на напружену ситуацію, яка виникла на Рівненському заводі високовольтної

Рибачок: інвестиції з РФ складають 6% від вкладеного в Рівненщину капіталу

Нині в області працює 12 підприємств з статутним капіталом російського походження. Наразі він становить $ 17.5 млн.

Рівненщина стала більше експортувати до ЄС

З початку року обсяг експорту товарів до країн ЄС збільшився на 54 відсотки. Зокрема, у січні-травні зросли поставки до Бельгії, Іспанії, Словенії, Латвії, Румунії, Польщі та Угорщини. Водночас майже

Рівненщина урізала експорт товарів до Росії

Торік до країн СНД підприємства краю експортували більше третини усієї продукції, яку продавали за кордон.
Популярные новости