Прокуратура Рівного шукає боржників

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Прокурориреагують на дії керівників підприємств, установ, організацій, які не виплачують працівникам зароблені кошти.


Зокрема, у ході прокурорських перевірок встановлено, що керівник одного із приватних акціонерних товариств, порушивши вимоги Закону України „Про оплату праці”, не розрахувався за виконану роботу з 53 працівниками. Борг із заробітної плати за півроку склав 358 тис. грн. З вимогою усунути порушення законодавства та негайно погасити вказану заборгованість прокурор Сарненського району вніс керівнику товариства подання. Документ прокурорського реагування розглянуто і задоволено - працівникам виплачено належні кошти.


Прокурор Березнівського району скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом безпідставної невиплати керівником приватної паперової фабрики заробітної плати 6 працівникам на суму понад 200 тис. грн. Вироком суду цього керівника засуджено до сплати штрафу. Заборгованість перед працівниками він повністю погасив.


За втручання прокуратури Рівненського району отримали винагороду за працю на загальну суму 366 тис. грн. 29 робітників одного із товариств з обмеженою відповідальністю.


– Всього, завдяки втручанню органів прокуратури Рівненської області недобросовісні керівники виплатили торік та вже у 2014 році понад 2 млн.грн. заборгованої заробітної плати працівникам, - повідомив виконувач обов’язків начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян прокуратури області Олексій Бурма. – З метою захисту трудових прав мешканців області порушено 7 кримінальних проваджень. Притягнуто до відповідальності 3 посадових осіб органів державного контролю.


 


прес-служба прокуратури Рівненської області


25 января 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині зареєстровано більше 5 тисяч хворих на грип

В області спостерігається сезонний рівень захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції.

7 років отримав за умисне вбивство дружини мешканець Рівненщини

Вироком Березнівського районного суду від 28.11.2013 жителя м.Березне визнано винним у вчиненні умисного вбивства своєї дружини та засуджено до позбавлення волі строком на 7 років.

Вбивство... жертва жінка

На Рівненщині чоловік отримав термін 13 років за вбивство колишньої дружини.

На Рівненщині керівника профспілки судитимуть за підкуп

Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови однієї з профспілкових організацій обласного центру за ч.3. ст.368-3 КК України (підкуп службової особи).

Працівники деревообробного підприємства на Рівненщині 9 місяців не отримува ...

За наслідками прокурорської перевірки діяльності одного із ТОВ, яке спеціалізується на деревообробці, встановлено, що його керівник, умисно, порушуючи законодавство про оплату праці, заборгував
Популярные новости
Loading...