Зупинка Рівнеазоту — неприпустима!

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував рішення уряду призупинити цим найбільшим бюджетоутворюючим під­­приємством міста використання природного газу зі сховищ для технологічних потреб:

– «Рівнеазот» використовує природний газ як сировину для виробництва мінеральних добрив. І тому його замінити нічим не можна. Так, як борошно для хліба. І для міста Рівного зупинка підприємства на період опалювального сезону може обернутися великою бідою. Бо що таке для міста «Азот»? Це 30 мільйонів гривень чисто міських податків і майже півмільярда гривень податків усіх видів із загальної їхньої кількості 1,1 мільярда гривень, що зібрані в місті.

Добрива – це ще й експортна продукція, а значить надходження валюти у державу. Не думаю, що є її надлишок. Крім того, на підприємстві трудяться чотири тисячі працівників із середньою заробітною платою майже 5 тисяч гривень, і вони на цей час залишаться без роботи і без доходів, а наші ринки та магазини – без відповідного обороту.

Тобто зупинка ПАТ «Рівнеазот» – це штучно створена економічна і соціальна проблема для міста, яке поки що досить стабільне.

Хочу нагадати також про роботу очисних споруд, які якщо й не зупиняться, то точно погіршать свою роботу, а отже і екологію краю. Тому вважаю, що зупинка Рівнеазоту – неприпустима, тим більше що в Україні залишилися лише два такі підприємства – наше і черкаське. Розумію, що не від доброго життя прийняте таке рішення. Але ми мусимо зробити все, щоб не допустити зупинки нашого хімічного гіганта.

Я дуже сподіваюсь на підтримку в цьому депутатів Верховної Ради від Рівненщини. Вже мав розмову з головою облдержадміністрації Сергієм Рибачком та з керівництвом «Азоту», а також із народними депутатами України. Всі надзвичайно стурбовані цією ситуацією. Сподіваюсь, що це рішення буде переглянуте.

Записала
Марія КОРНІЙЧУК
13 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Канадські спостерігачі слідкуватимуть за виборами у Рівному

У понеділок вранці міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з представниками Канадської місії спостерігачів „Caneom ”, яка здійснює моніторинг виборчого процесу на позачергових виборах до

У Рівному буде зупинка із "зеленим дахом"

Проект зупинки з "зеленим дахом" у Рівному вже готовий. Втілити таку ідею у життя вдалося Андрію Шевчуку.

Фірташ вкладе мільйони у модернізацію на «Рівнеазоті»

Лише в цех з виробництва вапняково-аміачної селітри — понад 17,3 мільйони гривень.

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.

У Рівному продовжать демонтувати незаконні тимчасові споруди

Рішення «Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд» ухвалили на своєму засіданні члени Рівненського міськвиконкому. Зараз планують знести ще 6 незаконно
Популярные новости
Loading...