Новости Ровно / Экономика / Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Від землекористувачів міста надійшло 36,3 млн. грн. плати за землю, що більше на 4,6 %, ніж за січень-вересень 2013 року.

Третє місце по наповненню місцевого бюджету займають рівненські «спрощенці», якими перераховано 43,4 млн. грн. єдиного податку, що на 14,1 % більше, ніж в минулому році.

Платники Рівного сплатили майже 762 мільйони гривень податків і зборів. Саме таку суму протягом січня-вересня цього року сплатили рівненські платники податків до зведеного бюджету. Із них до державного бюджету надійшло майже 343 млн. грн.

Зокрема, платники спрямували до державного бюджету більше 79 млн. грн. податку на прибуток, майже 225 млн. грн. податку на додану вартість, 8,5 млн. грн. акцизного податку та більше 30 млн. грн. інших платежів.
09 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Майже 283 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб сплатив бізнес Рівн ...

Cаме стільки сплачено ПДФО за 8 місяців поточного року платниками податків до місцевої казни Рівного і це на 11,4 млн.грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Порушники законодавства при виплаті заробітної плати сплатили більше 274 т ...

З початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податківці м. Рівного встановили 108 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб,

Сплати за землю поповнили бюджет Рівненщини майже на 52 мільйони гривень

З початку цього року до Зведеного бюджету Рівненщини перераховано 51,9 млн. грн. за користування землею, що на півмільйона перевищує минулорічні надходження.

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.
Популярные новости