Новости Ровно / Экономика / Наступного року може збільшитися фінансування обласної лікарні

Наступного року може збільшитися фінансування обласної лікарні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про це заявив голова облради Михайло Кириллов під час вручення почесних грамот медичним працівникам ортопедо-травматологічного відділенняРівненської обласної клінічної лікарні з нагоди 55-річчя від дня заснування відділення.

Завідувач відділення Валентин Піонтковський розповів про діяльність відділення. Тут надається спеціалізована медична допомога хворим з усіма видами пошкоджень опорно-рухового апарату за напрямками: хірургічне лікування патології хребта, ендопротезування кульшового та колінного суглобів, остеосинтез переломів кісток, артроскопія колінного, плечового та гомілково-стопного суглобів, хірургічна корекція вроджених та набутих вад скелету, оперативне лікування доброякісних пухлин кісток, суглобів, м‘яких тканин, екстрена травматологічна допомога, лікування хворих з кістково-гнійною інфекцією.

За 55 років існування відділення медики виконали понад 39 тисяч операцій та відновили працездатність багатьох жителів Рівненщини.

- Раніше влада більше звертала увагу на будівництво шкіл та інших об’єктів на поліссі Рівненщини, що безумовно добре, але, чомусь забувала про ті заклади, які є життєво важливими для області. Я вважаю, що це не правильно і вже на 2015 рік маємо передбачити кошти, щоб в обласній лікарні вирішити найбільш болючі проблеми. Щоб пацієнти та медичний персонал не відчували дискомфорту, одні під час лікування, інші, під час роботи. Обласна лікарня має бути взірцем. Обіцяти нічого не буду, бо реально складний час, але таке бажання є і буду шукати можливість, — сказав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.
07 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов написав заяву

Написав заяву про вихід з партії ВО «Батьківщина» сьогодні, 2 квітня, голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.

У Рівненській обласній лікарні - новий керівник

Екс-керівник обласної лікарні Володимир Лепеха відтепер він працюватиме тут хірургом.
Популярные новости