Державна скарбниця у серпні отримала майже 600 тис.грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
До загального фонду Державного бюджету від реалізаторів алкогольних напоїв та пива, які працюють в Рівному, за вісім місяців поточного року надійшло майже 3 мільйони гривень збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Разом з тим, місцевий бюджет за січень-серпень 2014 року отримав майже 4 мільйони гривень, які перерахували суб’єкти господарювання від сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Прогнозні показники виконані на 145,2 відсотка, відтак до місцевого бюджету додатково надійшло понад 1,2 мільйона гривень.
17 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

За надані землевпорядниками Рівненщини адмінпослуги Держбюджет України попо ...

З початку 2014 року за надані фахівцями землевпорядної служби Рівненської області адміністративні послуги фізичні та юридичні особи перерахували до Державного бюджету України понад 2 мільйони гривень.

Дмитро Зайцев: До держбюджету на Рівненщині понадпланово зібрали майже 3 мл ...

У липні 2014 року органами доходів і зборів Рівненщини зібрано до загального фонду державного бюджету 71 млн 800 тис. грн., що складає 104% від доведеного до виконання плану.

На Рівненщині від торгівлі алкогольними та тютюновими виробами бюджет отри ...

За минулий місяць до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 909 тис. грн. плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Всього ж з початку року даний

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Алкоголь та цигарки поповнюють бюджет Рівненщини

Майже 3 з половиною мільйони гривень сплатили до бюджету бізнесмени, які виробляють чи торгують підакцизною продукцією.
Популярные новости