Споживачі заборгували ПАТ «Рівнегаз» понад 25 мільйонів гривень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
ПАТ «Рівнегаз» впродовж серпня відключило від газопостачання 355 боржників з метою недопущення подальшого зростання заборгованості споживачів за спожитий природний газ перед підприємством, що може призвести до зриву опалювального періоду.

На кінець опалювального сезону 2013-2014 рр. сума боргу споживачів (населення) перед ПАТ «Рівнегаз» складала 39,2 мільйонів гривень, проте, завдяки проведенню індивідуальної роботи з боржниками, на сьогодні суму боргу вдалося зменшити до 25,3 мільйонів гривень.

Компанія змушена вдаватися до таких крайніх заходів, як відключення споживачів від газу, у зв’язку з тим, що борги за газопостачання не погашаються, а більшість боржників не йдуть на конструктивний діалог.

«Для того, щоб ПАТ «Рівнегаз» могло вчасно розраховуватись з постачальниками природного газу та забезпечувати придбання необхідних обсягів газу для безперебійного газопостачання підприємство повинно в повному обсязі отримувати кошти від споживачів. Тому в деяких випадках ми змушені вдаватися до таких неприємних заходів, як припинення газопостачання,» — зазначив перший заступник голови правління ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

Відновлення газопостачання можливе за умови стовідсоткового погашення заборгованості. Проте, враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, а також соціальне та матеріальне становище деяких споживачів, ПАТ «Рівнегаз» заключає договори реструктуризації боргу.

«Ми закликаємо наших споживачів вчасно та повністю розраховуватись за послуги з газопостачання, адже більшість стають боржниками у зв’язку з недотриманням платіжної дисципліни. Якщо ж родина не в змозі в повному обсязі сплачувати за спожитий природний газ, їй необхідно звернутися до органів соціального захисту з метою отримання субсидій та компенсацій» — говорить Віктор Осницький.

На сьогоднішній день субсидію на газопостачання на Рівненщині оформили понад 8 тисяч родин. Також з 1 липня 2014 року громадяни отримали право на компенсацію додаткових витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі, на газопостачання. Вона призначається відповідно до нової адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей. Для призначення такої компенсації потрібно звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Про це повідомила фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Рівнегаз»Вікторія Левчук.
15 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

ПАТ «Рівнегаз» повідомляє

Відповідно до постанови НКРЕ від 27.08.2014 № 1153 з 01.09.2014 граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, без урахування

ПАТ “Рівнегаз» відновило постачання скрапленого газу

З 1 вересня постачання скрапленого газу для потреб мешканців Рівненської області відбуватиметься за новою ціною. Тепер один балон місткістю 21 кілограм коштує 180 гривень з ПДВ, а запасів

ПАТ «Рівнегаз» безкоштовно повірило понад 13 тисяч газових лічильників

ПАТ «Рівнегаз» проводить планову повірку лічильників у споживачів Рівненської області. Відповідні заходи передбачені нормами чинного законодавства та спрямовані на забезпечення достовірного обліку

Два села на Рівненщині залишаться без газу

Завтра, 22-го липня, «Рівнегаз» припинить подачу газу до сіл Малинськ Березнівського та Кузьмівка Сарненського району

Відповідь Бойку: борги за газ на Рівненщині зменшилися

В.о. віце-прем'єра Юрій Бойко, вчора, 6 лютого заявив, що борги НАК "Нафтогаз України" за російський газ здебільшого зростають через західні області, у яких діють Народні Ради.
Популярные новости