Новости Ровно / Экономика / Скорочення видатків бюджетних установ зменшить і суму військового збору

Скорочення видатків бюджетних установ зменшить і суму військового збору

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Через скорочення видатків бюджетних установ на Рівненщині може зменшитися сума зібраного військового збору. Про це заявляє в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

За його словами майже 42% податку на доходи фізичних осіб і єдиного соціального внеску в області надходить від бюджетних установ. Аналогічно прогнозується і надходження військового збору.

– Але треба врахувати, що до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» внесено зміни. Відбувається скорочення видатків бюджетних установ, серед них і зменшення фонду оплати праці. А півтора відсотка військового збору утримуються з зарплати, премій, різних матеріальних допомог. Отож, наразі ми з колегами не беремося спрогнозувати, якими будуть надходження стосовно військового збору в області за цей місяць, – зауважує Дмитро Зайцев.

Варто зауважити, що військовий збір тимчасово запроваджено в Україні з 3 серпня до кінця цього року. Ставка збору складає 1,5%. Ним оподатковуються заробітна плата, різноманітні заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Також військовий збір утримується із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, одержаний від організатора азартної гри.
01 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Дмитро Зайцев: До держбюджету на Рівненщині понадпланово зібрали майже 3 мл ...

У липні 2014 року органами доходів і зборів Рівненщини зібрано до загального фонду державного бюджету 71 млн 800 тис. грн., що складає 104% від доведеного до виконання плану.

Пораненого військового з Рівненщини знайшли у шпиталі Києва

У центральному військовому шпиталі Києва серед пацієнтів є військовий з нашої області.

Рівненські ліси принесли бюджету більше ніж 20 мільйонів гривень

За п‘ять місяців цього року до бюджетів усіх рівнів надійшло 20,6 млн.грн. збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Понад 1,3 млн. грн. сплатять до бюджету порушники законодавства з оплати пр ...

Органами Міндоходів області протягом січня-березня цього року проведено 31 перевірку підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.
Популярные новости