Новости Ровно / Экономика / Виконавчий директор Енергоатому проінспектувала будівництво на Рівненській АЕС

Виконавчий директор Енергоатому проінспектувала будівництво на Рівненській АЕС

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чергове засідання штабу будівництва комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (КПРВ) відбулося на Рівненській АЕС. Перед початком проведення штабу виконавчий директор з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом» Наталія Шумкова у супроводі генерального директора РАЕС Павла Павлишина побувала на будівельному майданчику комплексу та оцінила хід будівельно-монтажних робіт.

У нараді, яка відбулася у форматі відеоконференції, взяли участь директори профільних департаментів Компанії, спеціалісти її відокремлених підрозділів, Київського науково-дослідного проектно-конструкторського інституту «Енергопроект».

Керівник проекту з будівництва КПРВ на РАЕС – заступник генерального директора з капітального будівництва Сергій Куроєдов ознайомив учасників із поточним станом справ та проблемними питаннями. Він констатував завершення одного з етапів будівельно-монтажних робіт – виведення фундаменту до «нульової» відмітки під встановлення обладнання. Присутній на нараді Олександр Степанчук, представник генеральної підрядної організації «ПТЕМ – інжиніринг», яка виграла тендер на будівництво комплексу, повідомив про поступове нарощування темпу робіт, для чого вирішено перейти на двозмінний графік роботи. За його словами, активну фазу будівництва забезпечують 46 будівельників ПТЕМ та трьох субпідрядних організацій ПТЕМ. Надалі кількість будівельників планується збільшувати.

Про виконання графіку постачання обладнання для комплексу доповів заступник головного інженера ВП РАЕС Федір Кислицин, зауваживши на деяких відхиленнях від встановлених термінів та шляхах врегулювання питання. Сергій Куроєдов підкреслив кінцеву мету поточного року – проведення на майданчику РАЕС монтажу та приймально-здавальних випробувань обладнання комплексу, що поставляється в рамках проекту TACIS. Це три установки комплексу – установка вилучення відходів із сховищ твердих РАВ, установка суперпресування і установка фрагментації та сортування.

Наталія Шумкова доручила «Енергопроекту» прискорити видачу проектно-кошторисної документації та розглянути питання щодо забезпечення авторського нагляду на будівельному майданчику. Протоколом наради закріплено й окремі питання щодо фінансування робіт та постачання обладнання.

У цілому, виконавчий директор Компанії відзначила певний прогрес із створення комплексу та розгортання активного будівництва.
29 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Вчора розпочалась планова перевірка стану Рівненської атомної електростанці ...

До складу комісії увійшли представники головного управління ДСНС України у Рівненській області, зокрема, представники відділів нормативно-технічної роботи, ліцензування, пожежної безпеки і

Представники РАЕС підтвердили відповідність продукції ТВЕЛ ...

Представники Рівненської атомної електростанції підтвердили відповідність продукції ВАТ «Машинобудівний завод» (входить до Паливної компанії Росатома «ТВЕЛ») вимогам технічної документації. Про це

Скандальне будівництво на Пагорбі Слави у Рівному незаконне

Як стверджує Інспекція ДАБК (державного архітектурно-будівельного контролю ), документ, що надає право на виконання будівельних робіт на вул. Київська в м. Рівному (Пагорб Слави) не видавався (не

10-мільйонна афера рівненських будівельників розкрита

На Рівненщині працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили учасників злочинної групи, які обібрали бюджет області на суму понад 10 мільйонів гривень.

Рівненщина – серед лідерів по розрахункам за газ

17 грудня відбулася Всеукраїнська селекторна нарада щодо стабільного функціонування систем життєзабезпечення під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.
Популярные новости