На Рівненщині зростають надходження від використання землі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цьогоріч від використання земельних ресурсів місцеві бюджети поповнилися 86 мільйонами гривень. А це на понад 3 мільйони більше, ніж минулоріч. Значну частину цієї суми, а саме 50 мільйонів, становить орендна плата, більше 26 мільйонів – земельний податок. Ще 8 мільйонів гривень до бюджетів місцевих рад надійшло від реалізації земельних ділянок несільськогосподарського призначення, майже 2 мільйони гривень – як відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

«Зростання надходжень від використання земельних ресурсів – однозначно є позитивною тенденцією у Рівненській області, - зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський під час відеоселекторної наради з районами. - Адже більша частка з цих коштів піде саме на розвиток районів, у тому числі сільських населених пунктів».

Водночас, за словами першого заступника голови ОДА, є й низка недопрацювань. Зокрема, 25 договорів оренди земель не відповідають вимогам законодавства, а додаткові надходження за умови сплати орендної плати у належному розмірі становитимуть 776 тисяч гривень. Окрім того, окремі райони не виконали планових показників плати за землю.

Відтак, аби й надалі втримати позитивну динаміку, Юрій Приварський доручив керівникам РДА активізувати роботу щодо надходжень від продажу земель. Зокрема, місцеві розпорядники земель мають додатково укласти угоди до договорів оренди земель державної і комунальної власності в частині встановленого розміру орендної плати із врахуванням запровадження повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.
27 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

Рівненські ліси принесли бюджету більше ніж 20 мільйонів гривень

За п‘ять місяців цього року до бюджетів усіх рівнів надійшло 20,6 млн.грн. збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Сплати за землю поповнили бюджет Рівненщини майже на 52 мільйони гривень

З початку цього року до Зведеного бюджету Рівненщини перераховано 51,9 млн. грн. за користування землею, що на півмільйона перевищує минулорічні надходження.

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости