Новости Ровно / Экономика / На Рівненщині відремонтовано 470 шкільних котелень

На Рівненщині відремонтовано 470 шкільних котелень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У школах Демидівського, Острозького, Дубенського, Корецького, Костопільського, Рівненського району, а також міст Кузнецовськ та Рівне проведено ремонт систем опалення. Про це повідомили в управлінні освіти і науки ОДА. Загалом зазначені роботи здійснено у 21 загальноосвітньому навчальному закладі. Окрім того, у 81 школі частково замінено вікна на енергозберігаючі.

Також проведено ремонт майже 470 шкільних котелень. Найбільша кількість відремонтованих котелень у Рівненському (50), Березнівському (46), Сарненському (40), Дубенському (39) та Млинівському (32) районах.

Водночас, до початку опалювального сезону усі школи Рівненщини будуть забезпечені твердим паливом. Наразі у повному обсязі заготовлено дрова. 90 відсотків від потреби підготовлено торфу, вугілля – 70 відсотків.
26 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Тепловики Рівненщини готуються до зими

До роботи в новому опалювальному сезоні вже готові 86 відсотків котелень, повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА.

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

Дитячі садки, школи і лікарні Рівненщини опалюватимуть деревиною і торфом

Замість газу - торф та деревина. Таку теплову перспективу для котелень Рівненщини пророкують вже цього опалювального сезону. Скоротити витрати газу на 30 відсотків на місцевих котельнях - це не лише

Комунальники Рівненщини готуються до зими

Наразі до нового опалювального сезону готова половина котелень Рівненщини. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт. А для того, аби теплоносій ефективно доходив до

На Рівненщині половина котелень працюватиме на альтернативному паливі

Для того, аби зменшити споживання дорогого імпортного газу, на Рівненщині модернізовують газові котельні.
Популярные новости