На Рівненщині відремонтовано 470 шкільних котелень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У школах Демидівського, Острозького, Дубенського, Корецького, Костопільського, Рівненського району, а також міст Кузнецовськ та Рівне проведено ремонт систем опалення. Про це повідомили в управлінні освіти і науки ОДА. Загалом зазначені роботи здійснено у 21 загальноосвітньому навчальному закладі. Окрім того, у 81 школі частково замінено вікна на енергозберігаючі.

Також проведено ремонт майже 470 шкільних котелень. Найбільша кількість відремонтованих котелень у Рівненському (50), Березнівському (46), Сарненському (40), Дубенському (39) та Млинівському (32) районах.

Водночас, до початку опалювального сезону усі школи Рівненщини будуть забезпечені твердим паливом. Наразі у повному обсязі заготовлено дрова. 90 відсотків від потреби підготовлено торфу, вугілля – 70 відсотків.
26 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Тепловики Рівненщини готуються до зими

До роботи в новому опалювальному сезоні вже готові 86 відсотків котелень, повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА.

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

Дитячі садки, школи і лікарні Рівненщини опалюватимуть деревиною і торфом

Замість газу - торф та деревина. Таку теплову перспективу для котелень Рівненщини пророкують вже цього опалювального сезону. Скоротити витрати газу на 30 відсотків на місцевих котельнях - це не лише

Комунальники Рівненщини готуються до зими

Наразі до нового опалювального сезону готова половина котелень Рівненщини. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт. А для того, аби теплоносій ефективно доходив до

На Рівненщині половина котелень працюватиме на альтернативному паливі

Для того, аби зменшити споживання дорогого імпортного газу, на Рівненщині модернізовують газові котельні.
Популярные новости
Loading...