Школи та садочки Рівненського району переводитимуть на альтернативне паливо

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У 20 школах та 3 лікарнях Рівненського району планують встановити котли на альтернативному паливі. Зокрема, у Новоставському туберкульозному санаторії вже розпочалася робота. Тут тепловики міняють два газові котли на твердопаливні, котрі повністю забезпечать необхідний температурний режим у закладі.

За словами голови Рівненської РДА Олексія Бучинського, сусідня країна використовує своє монопольне становище щодо постачання газу в Україну як метод політичної та економічної боротьби. «Ми бачимо, що ціна на газ може бути не тільки на високому рівні, а може ще й зростати. Тому немає іншого виходу, як переходити на альтернативні джерела енергії», - переконаний Олексій Бучинський.

За словами першого заступника голови ОДА Юрія Приварського, нині на Рівненщині опрацьовуються понад 45 об’єктів, котрі переводитимуть на альтернативне паливо за бюджетні кошти. Це дасть можливість зекономити понад 4,5 мільйони кубометрів газу для області.

«Скоротити споживання енергоносіїв - першочергове завдання, що стоїть нині перед усіма установами та підприємствами краю, - зазначив Юрій Приварський. - Кабмін зобов’язав Рівненщину зменшити використання газу на 30 відсотків. Тому ми маємо зробити усе, аби впоратися із поставленим завданням».
21 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

На Рівненщині економитимуть газ завдяки торфу

Усі садочки, школи, лікарні та інші соціальні заклади повинні перейти на альтернативні види палива, у тому числі й на торф.

На Рівненщині половина котелень працюватиме на альтернативному паливі

Для того, аби зменшити споживання дорогого імпортного газу, на Рівненщині модернізовують газові котельні.

На Рівненщині визначили як економити газ

На сьогоднішній день тема політичної ситуації в Україні та її ворожих відносин з Росією у всіх на слуху. Нещодавно російський «Газпром» ще більше підлив масла у вогонь, призупинивши поставку газу в

Рівненщина готується жити без російського газу

Сьогодні, 16 червня, стало відомо, що Росія оголосила про припинення газопостачання до України. Оперативно відреагувати на ситуацію, й продовжити життя без газу без шкоди для області, планують і на
Популярные новости