Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енергозбереження

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу. Про це йшлося під час щотижневої прес-конференції керівництва ОДА. Це вдасться зробити за рахунок організаційних, технічних, тимчасово кризових та заходів по заміні газових котлів на альтернативні, розповів заступник голови ОДА Тарас Пустовіт.

«Вже розпочато роботи по 18 котельнях, три з яких переводитимуть на електрику, а 13 – на дрова, - зазначив Тарас Пустовіт. - Паралельно, в школах та медичних закладах до початку опалювального сезону планують переобладнати близько півсотні котелень. Загалом заходами щодо переведення на альтернативу плануємо зекономити 1,5 мільйони кубометрів газу».

Водночас, організаційними заходами намітили заощадити близько 2 мільйонів кубометрів газу. Зокрема, чиститимуть і промиватимуть котли, утеплюватимуть будинки, під’їзди та системи опалення.

Найбільше зекономити вдасться за рахунок тимчасових кризових заходів. Зокрема, початок опалювального сезону на Рівненщині планують розпочати при шестиградусній середньодобовій температурі. Також пропонують зменшити температуру гарячої води для населення до 45 градусів. Окрім того, вибірково знижуватимуть тепловий режим у житлових та нежитлових приміщеннях. «Запровадження таких заходів дозволить зекономити більше 19 тисячі кубометрів газу. Ми розуміємо, що це непопулярні кроки, але зараз вони необхідні. Загалом же роботи щодо підготовки до зими будуть завершені до 15 жовтня», – додав заступник голови ОДА.

Також, за словами Тараса Пустовіта, Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енергозбереження. Кошти спрямують у ті райони, де вже підготували проекти щодо реальної економії газу. Водночас заступник голови ОДА повідомив, що керівники райдержадміністрацій та міст нестимуть кримінальну відповідальність за недотримання лімітів газу.
19 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Дитячі садки, школи і лікарні Рівненщини опалюватимуть деревиною і торфом

Замість газу - торф та деревина. Таку теплову перспективу для котелень Рівненщини пророкують вже цього опалювального сезону. Скоротити витрати газу на 30 відсотків на місцевих котельнях - це не лише

На Рівненщині економитимуть газ завдяки торфу

Усі садочки, школи, лікарні та інші соціальні заклади повинні перейти на альтернативні види палива, у тому числі й на торф.

Комунальники Рівненщини готуються до зими

Наразі до нового опалювального сезону готова половина котелень Рівненщини. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт. А для того, аби теплоносій ефективно доходив до

Рівненщина готується жити без російського газу

Сьогодні, 16 червня, стало відомо, що Росія оголосила про припинення газопостачання до України. Оперативно відреагувати на ситуацію, й продовжити життя без газу без шкоди для області, планують і на
Популярные новости