Новости Ровно / Экономика / Дмитро Зайцев: До держбюджету на Рівненщині понадпланово зібрали майже 3 млн грн.
– Тобто понад завдання до бюджету за результатами" />

Дмитро Зайцев: До держбюджету на Рівненщині понадпланово зібрали майже 3 млн грн.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У липні 2014 року органами доходів і зборів Рівненщини зібрано до загального фонду державного бюджету 71 млн 800 тис. грн., що складає 104% від доведеного до виконання плану.– Тобто понад завдання до бюджету за результатами липня нами було перераховано 2 млн 600 тис. грн., – повідомляє в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Довідково: завдання по збору до загального фонду державного бюджету упродовж січня-липня 2014 року забезпечено на 99,8% (зібрано 433,7 млн грн., при завданні у 434,5 млн. грн.).

Розпис доходів місцевих бюджетів за січень-лютий 2014 року, затверджений органами місцевого самоврядування, із надходження коштів до загального фонду по податках та платежах, контроль за надходженням яких здійснюється Головним управлінням Міндоходів у Рівненській області, забезпечено на 101,3% – при завданні у 767,9 млн грн. фактично надійшло на 9,9 млн грн. більше.

05 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині місцеві бюджети від заготівлі ягід та грибів поповнилися майж ...

Ягідний сезон на Рівненщині завершується. Рівненські чорниці гарантують щедре поповнення сімейних бюджетів та додаткові кошти до місцевих скарбниць за будь-якої погоди.

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

Понад 1,3 млн. грн. сплатять до бюджету порушники законодавства з оплати пр ...

Органами Міндоходів області протягом січня-березня цього року проведено 31 перевірку підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.
Популярные новости