Новости Ровно / Экономика / На Рівненщині місцеві бюджети від заготівлі ягід та грибів поповнилися майже на 0,6 мільйона гривень
Останніми роками завдяки ефективним заходам влади в період" />

На Рівненщині місцеві бюджети від заготівлі ягід та грибів поповнилися майже на 0,6 мільйона гривень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ягідний сезон на Рівненщині завершується. Рівненські чорниці гарантують щедре поповнення сімейних бюджетів та додаткові кошти до місцевих скарбниць за будь-якої погоди.Останніми роками завдяки ефективним заходам влади в період заготівлі на Рівненщині ягідно-грибний сезон приносить цілком конкретний фінансовий результат усім учасникам процесу: заготівельники отримують якісний та затребуваний за кордоном товар, місцеві громади — додаткові кошти у вигляді сплачених податків, мешканці не надто економічно активних поліських районів — значні суми до сімейних бюджетів.

Саме на соціальній значущості регіональної політики у стосунках з фірмами-
заготівельниками у Головному управлінні Міндоходів у Рівненській області наголошують особливо.

«В період заготівлі ягід та грибів наше основне завдання полягає у тому,
щоб місцеві бюджети отримали всі належні податки. А для цього потрібно не лише
контролювати місця заготівлі і зберігання ягід та грибів, а й подбати про те, щоб у деяких бізнесменів не було спокуси експортувати цю продукцію нелегально», - зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів у області Дмитро Зайцев.

З початку сезону заготівлі в області здійснюється постійний контроль за
дотриманням заготівельниками встановленого порядку заготівлі лісової сировини.

Органами доходів і зборів області проведено 41 рейд–перевірку, в ході яких обстежено 99 заготівельних пунктів. Встановлено 14 порушень вимог рішення Рівненської обласної ради від 22 квітня 2011 року No265 «Про порядок і умови виділення лімітів та організації справляння збору при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів».

Працівники територіальних органів Міндоходів в області вживають заходи з
виявлення та залучення до повної сплати податків суб’єктів господарювання, які
здійснюють закупівлю ягід у громадян. З початку року залучені до оподаткування 17 юридичних та 46 СПД – фізичних осіб. Ними вже сплачено відповідно 337 тис. грн. та 33,3 тис. грн. платежів до бюджетів. Також залучено до оподаткування 12 найманих осіб, внаслідок чого додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб в сумі 1,1 тис. грн.

У поточному році проведено 6 документальних перевірок суб’єктів господарювання,
які проводять діяльність в даній сфері, за наслідками яких донараховано 17 тис. грн.

Як результат збалансованої роботи у 2014 році платниками збору за спецвикористання лісових ресурсів сплачено до місцевих бюджетів за заготівлю чорниць, грибів та інших видів лісової сировини 567,3 тис. грн. вказаного збору.


Источник: rivne1.tv

29 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків ...

Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування.

Рівненські ліси принесли бюджету більше ніж 20 мільйонів гривень

За п‘ять місяців цього року до бюджетів усіх рівнів надійшло 20,6 млн.грн. збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та
Популярные новости