Новости Ровно / Экономика / Рівненський підприємець приховали 1,5 млн. гривень від податкової

Рівненський підприємець приховали 1,5 млн. гривень від податкової

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Слідчі ГУ Міндоходів у Рівненській області закінчили досудове розслідування щодо рівненського підприємства, яке ухилялося від сплати податків. Службові особи підприємства відобразили у бухгалтерському обліку проведені господарські операції, які не підтверджені належно оформленими документами. В результаті чого товариство завищило податковий кредит з ПДВ на понад 1,5 млн. грн.

Податківці змусили підприємство відшкодувати завдану бюджету шкоду у повному розмірі, тож посадових осіб звільнили від кримінальної відповідальності. Адже відповідно до ч.4 ст. 212 Кримінального кодексу України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до такої відповідальності сплатила податки, збори (обов’язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою.
16 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У сфері закупівель за державні кошти податківці знайшли кримінальні правопо ...

Викрито два кримінальні правопорушення у сфері тендерних закупівель за ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 209 Кримінального Кодексу України.

На Рівненщині виявили підставні фірми для проведення тендерів

Викрито два кримінальні правопорушення у сфері тендерних закупівель за ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 209 КК України. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Як сплачуватимуть податки призвані на військову службу

На допомогу нашим мобілізованим громадянам законодавці підготували ряд позитивних нововведень. Так, з 08 червня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих

На Рівненщині підприємство не сплатило 1 млн грн податків

Працівниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Рівненській області відкрито кримінальне провадження відносно службових осіб одного з підприємств

У Рівненській області СБУ затримала контрабандиста наркотиків

У Рівненській області СБУ попередила контрабанду наркотичних засобів з України до Республіки Білорусь.
Популярные новости