Сума позовів по судових справах перевищила 2,1 млрд. грн.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
За статистикою Головного управління Міндоходів Рівненщини, в першому півріччі нинішнього року на розгляді в судах знаходилося 1635 справ, в яких предметом оскарження являлися рішення про нарахування податкових зобов’язань. Сума позовів по цих справах перевищила 2,1 млрд. грн.

Лише цього року юристами подано 540 позовів всіх категорій на суму 150,8 млн. грн.

На користь Міндоходів прийнято 412 судових рішень на загальну суму 125,2 млн. грн. За результатами розгляду справ до бюджету надійшло 5,2 млн. грн.

Коментуючи стан справ щодо врегулювання податкових конфліктів, начальник управління правової роботи Ярослав Рашовський акцентує: «Ми прагнемо віднайти у всіх випадках справедливі рішення, неухильно дотримуватися діючого законодавства, щоб мати добру репутацію у платників податків і цим самим підвищити рівень довіри до служби».

Головне управління Міндоходів у Рівненській області.
14 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині нині діє 16 Центрів обслуговування платників податків.

ЦОПи надають рівнянам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. За шість місяців цього року їх вже відвідали 334 тисяч платників, яким надано 37,7 тис. адміністративних

На Рівненщині підприємство не сплатило 1 млн грн податків

Працівниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Рівненській області відкрито кримінальне провадження відносно службових осіб одного з підприємств

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

Протягом січня 366 рівненчан задекларували свої доходи

За даними ГУ Міндоходів у Рівненській області, з початку 2014 року 366 декларацій про минулорічні доходи надійшло до податкових інспекцій краю. Загальна сума задекларованого доходу становить близько

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.
Популярные новости