На Рівненщині нині діє 16 Центрів обслуговування платників податків.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
ЦОПи надають рівнянам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. За шість місяців цього року їх вже відвідали 334 тисяч платників, яким надано 37,7 тис. адміністративних послуг.

Як свідчить статистика, найбільшою популярністю користувались послуги з видачі карток платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Надано 19,3 тис. таких послуг, або 51,1% від загальної кількості послуг.

Друге місце посіли послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій — 2,4 тис. послуг (6,3%), на третьому — видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, які контролюються органами Міндоходів, — 1,9 тис. послуг (5,0%).

З переліком та умовами отримання аміністративних послуг можна ознайомитися на сайті територіальних органів Міндоходів у Рівненській області у рубриці «Адміністративні послуги».

Головне управління Міндоходів у Рівненській області.
03 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині підприємство не сплатило 1 млн грн податків

Працівниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Рівненській області відкрито кримінальне провадження відносно службових осіб одного з підприємств

На Рівненщині видали понад 12 тисяч ключів

Електронних. А порівняно з аналогічний періодом минулого року, цей показник зріс приблизно у півтора рази.

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.

Жителі Рівненщини заборгували аж 155,8 млн.гривень за комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2013р. населенням Рівненської області сплачено за житлово-комунальні послуги 487,2 млн.грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів.
Популярные новости