Новости Ровно / Бизнес / На Рівненщині видали понад 12 тисяч ключів

На Рівненщині видали понад 12 тисяч ключів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Електронних. А порівняно з аналогічний періодом минулого року, цей показник зріс приблизно у півтора рази.
З початку року послуги електронного цифрового підпису у акредитованих центрах сертифікації ключів Міндоходів отримали понад 2,4 тисячі юридичних осіб та 9,6 тисяч фізичних осіб області. Порівняно з аналогічний періодом минулого року, цей показник зріс приблизно у 1,5 рази.

«На Рівненщині цифровий підпис можна отримати безкоштовно у трьох відокремлених пунктах реєстрації користувачів: у містах Рівному, Дубно та Сарнах. Наявність електронних ключів забезпечує доступ до сучасних електронних сервісів Міністерства, що значно заощаджує особистий час платників податків», — підкреслює в.о. начальника ГУ Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Нагадаємо, що Акредитований центр сертифікації ключів використовує два посилені сертифікати відкритого ключа. Такий формат криптографічних повідомлень унеможливлює підробку та посилює захист інформації від сторонніх осіб.

Про це повідомляє Головне управління Міндоходів у Рівненській області.
23 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Протягом січня 366 рівненчан задекларували свої доходи

За даними ГУ Міндоходів у Рівненській області, з початку 2014 року 366 декларацій про минулорічні доходи надійшло до податкових інспекцій краю. Загальна сума задекларованого доходу становить близько

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.
Популярные новости