У Рівному відбулося відкриття єдиного у Західній Україні супермаркету сільськогосподарської техніки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному відбулося відкриття єдиного у Західній Україні супермаркету сільськогосподарської техніки «Агро-Центр» – провідне підприємство у сфері продажу запчастин до сільськогосподарської техніки відомих світових виробників.

Відкриття супермаркету стало логічним продовженням розширення присутності компанії у нашому регіоні. Новозбудований сучасний комплекс є масштабним та високотехнологічним проектом компанії «Агро-Центр».

Тут Ви можете знайти понад 30000 найменувань запчастин до своєї техніки. Також компанія готова привезти будь які запчастини під замовлення, в будь якій кількості і в найкоротші строки. В нашому асортименті є запчастини до техніки різних світових виробників ціна яких залишається стабільною упродовж року.

Компанія «Агро-Центр» є ексклюзивним представником на території України відомих світових брендів з Німеччинни, Чехії, Туреччини та інших країн світу. На відкриття супермаркету завітали фермери та представники агрокомпаній зі всіх куточків України, - це є показником того, що Агро-центр є лідером у своїй галузі.
18 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,

Страйк у Рівному. Центр заблокований [ФОТО]

На Майдані у Рівному сформували три колони, одна з яких вирушить до Рівненської ОДА, інша – до Рівненського УМВС і третя – до прокуратури.

Схему ухилення від оподаткування виявили Міндоходівці Рівненщини

Підприємство, що перевірялось, входило до складу приватної міжнародної холдингової компанії. Продукція реалізовувалась за експортними контрактами іншим підприємствам компанії.

У Рівному проведуть Всеукраїнський конкурс-змагання з радіоелектронного ...

З 19 по 21 лютого 2014 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради буде проведений Всеукраїнський

На руинах построят коровники

В селе Башаровка Радивиловского района продолжается строительство комплекса по выращиванию крупного рогатого скота.
Популярные новости
Loading...