Новости Ровно / Бизнес / Фірташ вкладе мільйони у модернізацію на «Рівнеазоті»

Фірташ вкладе мільйони у модернізацію на «Рівнеазоті»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Фірташ вкладе мільйони у модернізацію на «Рівнеазоті» Лише в цех з виробництва вапняково-аміачної селітри — понад 17,3 мільйони гривень.
Ця модернізація дасть значний економічний ефект та забезпечить стабільність усього виробництва підприємства. Загальна сума інвестицій складе понад 17,3 мільйони гривень.

«Проекти з модернізації щорічно реалізуються на підприємствах OSTCHEM з травня по вересень — у той час, коли попит на азотні добрива суттєво зменшується. Цього сезону ми виконуємо ремонтну кампанію з модернізації виробництва вапняково-аміачної селітри. Вже відремонтована повністю четверта технологічна нитка. Зараз проводяться роботи з модернізації третьої технологічної нитки з виробництва ВАС у цеху складних мінеральних добрив. Ми вже досягли позитивних результатів у процесі впровадження інвестицій. На виробництві вапняково-аміачної селітри витратна норма природного газу на одну тону ВАС знизилася на 27,2%», — розповів Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Усі ремонтні та відновлюючі роботи з модернізації цеху виконують висококваліфіковані працівники ремонтного виробництва та управління ремонтно-монтажних робіт ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM. Під час ремонту цеху СМД також буде відремонтовано усе компресорне, теплообмінне та насосне обладнання, трубопроводи та арматура.
Про це повідомив Олександр Ярмушко з прес-центру "ПАТ Рівнеазот".
17 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Скільки коштів виділив «РівнеАзот» для оздоровлення дітей у 2014 році?

У час літніх відпусток працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), зможуть відпочити та покращити стан свого здоров’я за фінансового сприяння

Алкоголь та цигарки поповнюють бюджет Рівненщини

Майже 3 з половиною мільйони гривень сплатили до бюджету бізнесмени, які виробляють чи торгують підакцизною продукцією.

Бюджет Рівного за 2013 рік перевиконали

Рівненським виробничникам заважають контрабандисти. Таке відкриття зробив начальник управління економіки Рівного на засіданні міськвиконкому. Нині на підприємствах міста фіксують спад виробництва,

«Рівнеазот» підготувався до зими

Як повідомили в прес-службі ПАТ «Рівнеазот», на початку грудня у цеху аміачної селітри пройшов поточний ремонт основного технологічного обладнання у рамках підготовки виробництва до роботи у зимовий

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».
Популярные новости