Хто розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Наразі рівненська прокуратура не може встановити суб`єкта господарювання, який розпочав незаконе будівництво Чоливер на Пагорбі Слави.

- Ми ведемо розслідування. Втім, не можемо встановити тих, хто має відношення до цього об`єкту, - розповів прокурор Рівненської області Сергій Кубрак.

Попри інформацію, що відношення до цієї забудови має Набережний квартал Сергій Кубрак розповів, що наразі встановлено, що зараз є матеріали, які доводять, що забудовник Пагорбу Слави зареєстрований у Хмельницькому.

Нагадаємо, що офіційним містом реєстрації Набережного кварталу теж є місто Хмельницький. Будівельні роботи там здійснює ТОВ «Фірма «Тонус», зареєстрована у цьому місті.

Ще одним, не менш сканндальним є офшорний «Ріверсайд», що планує продавати квартири у Рівному в будинку, якого не має права будувати. Цей об`єкт теж пов`язують з «Набережним кварталом».
13 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На скандальному будівництві на Пагорбі Слави у Рівному відновили роботи?

Про це повідомляють активісти у групі ((https://www.facebook.com/groups/1407592679458250/?fref=ts)(Захистимо Рівне)), де розмістили сьогоднішні світлини з будівництва.

Скандальне будівництво на Пагорбі Слави у Рівному незаконне

Як стверджує Інспекція ДАБК (державного архітектурно-будівельного контролю ), документ, що надає право на виконання будівельних робіт на вул. Київська в м. Рівному (Пагорб Слави) не видавався (не

На Пагорбі Слави у Рівному протизаконно захопили близько 60-ти соток землі

Громадські активісти проінспектували будівництво на Пагорбі Слави і виявили, що невідомі захопили понад 60 соток парківської землі. На ділянці ведуться підготовчі до будівництва роботи, хоча немає

На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]

Нагадаємо, що на території біля Пагорбу Слави спочатку здійснювалася вирубка дерев. Тепер розпочалося будівництво.

Весна та тюльпани на рівненському Пагорбі Слави [ФОТО]

Доки рівненські активісти жваво обговорюють, в улюбленому місці відпочинку багатьох рівнян надзвичайно гарно розквітли тюльпани.
Популярные новости
Loading...