Новости Ровно / Бизнес / На Рівненщині підприємства переходять на дрова, щоб економити газ

На Рівненщині підприємства переходять на дрова, щоб економити газ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині підприємства переходять на дрова, щоб економити газ Українські підприємці затягують паски, втім не опускають руки. Складна ситуація навколо російського газу та ринків збуту примушує багатьох шукати нові вирішення проблем. І їх таки знаходять. У Костополі на деревообробному підприємстві максимально скоротили використання газу, а для своєї продукції вирішили пошукати нових споживачів.Одне з найбільших платників податків в Рівненській області Костопільське підприємство Свиспан Лімітед сьогодні знаходиться у підвішеному стані. Склади деревообробного підприємства заповнені продукцією. Вона сьогодні - не на часі. Бо надто мирна. Дерево-стружкові сирі та ламіновані плити для виготовлення меблів під час військових дій - не популярні. Підприємці кажуть, на українському ринку затишшя, а ось російський і азійський взагалі втратили.

Обласна влада підприємців розуміє. Констатує, такі проблеми нині на багатьох підприємствах. Обіцяє допомогу, але разом з тим радить розширювати ринки збуту в іншу сторону.

Вже сьогодні підприємці успішно співпрацюють із білорусами та поляками. Кажуть, завдяки кмітливості зуміли втримати вартість своєї продукції на сталому рівні, навіть незважаючи на стрімке подорожчання російського газу.

Підприємство працює здебільшого на рівненській деревині. Втім дивуються її вартості. Бо та значно дорожча, аніж в найближчих сусідів. Проте у переході з газу на дрова вже бачать вигоду. Впевнені незабаром і ринок стабілізується. Бо, в порівнянні з початком року у квітні показник експорту на підприємстві знову почав рости.

20 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному розгорілась "війна" за вартість проїзду у маршрутках [ВІДЕО]

Скандали, звинувачення, заклики та навіть шантаж. Саме так сьогодні у Рівному вирішували скільки має коштувати проїзд у міських маршрутках. Перевізники наполягали на збільшенні ціни, а їх

Працівники Інспекції з питань захисту прав споживачів на Рівненщині вимагал ...

Підприємці платили гроші за зменшення розмірів штрафів та не включення до планів перевірок Інспекції. Таку протиправну діяльність викрили працівники УСБУ.

Чи буде на Рівненщині підприємство по утилізації небезпечних відходів?

Чи буде у Тинному підприємство з утилізації небезпечних відходів? Це питання сьогодні розглядали члени спеціальної комісії Рівнеради. Категорично проти будівництва виступила громада села. Цими

Рівненські підприємці просять відмінити утилізаційний збір

Скасувати утилізаційний збір та акциз на переобладнання транспортних засобів, а себто підтримати відповідний законопроект просять Верховну Раду підприємці Рівненщини.

У Рівному на Моріоні повстали вуличні торговці

У Рівному на ринку Моріон справжня революція. Вуличні торговці повстали проти керівництва ринку, звинувачуючи їх у базарній корупції. Люди кажуть, на Моріоні процвітає несправедливість та безлад, а
Популярные новости