На Рівненщині - 28 мільйонерів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.За оперативною інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб, до 1 травня 8351 особа подала декларації про майновий стан та доходи. З них 2926 - для отримання податкової знижки (повернення податку з бюджету), 5311 громадян – для сплати податку до бюджету.

«Жителі Рівненщини задекларували 350,2 млн. грн., отриманих у 2013 році доходів. Майже 3 тисячам громадян буде повернуто на банківські рахунки - 2,7 млн.грн.. Інші ж, сплатять до бюджету додатково 12,1 млн.грн.»,- зазначає заступник начальника ГУ Міндоходів області Михайло Ліманський.

Нагадуємо, що самостійно нараховані зобов’язання щодо сплати податку, визначені в декларації про майновий стан та доходи, необхідно сплатити до 1 серпня. Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця року.

12 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Понад 1,3 млн. грн. сплатять до бюджету порушники законодавства з оплати пр ...

Органами Міндоходів області протягом січня-березня цього року проведено 31 перевірку підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.

У Рівному живе 3 мільйонери

У Рівному є вже три мільйонери. Нині 777 жителів Рівного задекларували свої минулорічні доходи. Серед них 3 особи отримали дохід у розмірі понад 1 мільйон гривень.

Міндоходів на Рівненщині:податку на прибуток треба сплатити до 11 березня

11 березня спливає термін сплати податку на прибуток підприємств.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Протягом січня 366 рівненчан задекларували свої доходи

За даними ГУ Міндоходів у Рівненській області, з початку 2014 року 366 декларацій про минулорічні доходи надійшло до податкових інспекцій краю. Загальна сума задекларованого доходу становить близько
Популярные новости