Чому у Тинному заводу по утилізації небезпечних відходів не буде?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чому у Тинному заводу по утилізації небезпечних відходів не буде? У Тинному заводу з утилізації небезпечних відходів не буде. Так вирішила громада цього мікрорайону Рівного на громадських слуханнях, цими вихідними. Нагадаємо, у Тинному «Всеукраїнська екологічна компанія» вже розпочала будівництво заводу з утилізації небезпечних відходів. Різко проти виступила громада.Це відео з громадських слухань у Тинному. Громада мікрорайону майже одноголосно виступила проти будівництва. Зі 190 учасників громадських слухань 188 проголосували за заборону розміщення утилізаційного заводу під боком. Заступник директора ТОВ «Всеукраїнська екологічна компанія», яка і мала будувати завод телефоном пояснює, мешканцям Тинного неправильно розповіли про їхнє підприємство, тому люди і повстали.

Місце для перероблення відходів шукатимуть ближче до столиці, понив представник компанії. Бо ні міська ні обласна влада інвесторів не підтримала. На місці ж підприємства з утилізації небезпечних відходів у Тинному планують звести станцію техобслуговування.

Ознайомитися з позитивним досвідом діяльності фірми «Всеукраїнська екологічна компанія» неможливо. У відкритих джерелах інформації фірма фігурує тільки у згадках про будівництво у Тинному. Артем Остапюк переконує, компанію - частину цілого холдингу створили спеціально під цей проект. Проте.що це за холдинг та на чому він спеціалізується розповісти відмовився.

05 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Місцеві мешканці не дозволили будувати утилізаційний завод біля Рівного

4 травня 2014 року у Рівному в приміщення школи №17 відбулись громадські слухання щодо дозволу на розміщення заводу по утилізації ртутомістких ламп, елементів живлення та інших небезпечних відходів.

У Рівному хочуть забрати приміщення у комуністів та регіоналів

У Рівному хочуть комуністів та регіоналів хочуть позбавити їхніх партійних офісів. Таку пропозицію на сьогоднішньому засіданні сесії Рівнеради висловив керівник Правого сектору в області. Водночас,

Чи буде на Рівненщині підприємство по утилізації небезпечних відходів?

Чи буде у Тинному підприємство з утилізації небезпечних відходів? Це питання сьогодні розглядали члени спеціальної комісії Рівнеради. Категорично проти будівництва виступила громада села. Цими

Двох суперечливих автозаправних станцій у Рівному не буде

Принаймні поки що. Таке рішення наразі ухвалив Рівненський міський суд. Нагадаю, справа про будівництво двох автозаправних станцій у Рівному стала скандальною ще у 2012-му році. Тоді на вулицях

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.