Новости Ровно / Бизнес / Що з’явиться на прибудинковій території одного з рівненських гуртожитків?
На цій ділянці" />

Що з’явиться на прибудинковій території одного з рівненських гуртожитків?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Що з’явиться на прибудинковій території одного з рівненських гуртожитків? Мешканці гуртожитку на вулиці Відінській 37 живуть по-сусідству із розваленим приміщенням. Колись тут була крамниця. Однак, вже більше 15 років вона не функціонує і приміщення із впливом часу руйнується.

На цій ділянці мешканці гуртожитку хотіли власним коштом побудувати дитячий майданчик, адже місця для відпочинку дітлахів на подвір’ї немає. Коли люди хотіли розпочати роботи, з’явився ніби то власник цієї землі, і запевнив, що незабаром тут розпочнеться будівництво і облаштував паркан.

Мешканці гуртожитку стурбовані таким розгортанням подій. У правомірності розміщення такого об’єкту на прибудинковій території сумнівається юрист Громадського контролю.

Громадський контроль звертатиметься до міського голови Рівного та управління житло-комунального господарства, аби допомогти людям навести лад на подвір’ї та встановити дитячий майданчик.
28 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого

Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному. Вони живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість

Громадський контроль допоміг рівнянам вирішити ще одну комунальну проблему

До Громадського контролю ще минулого року звернулися мешканці восьмого під’їзду будинку №1 на вулиці Костромській.

У рівнян загострюються хвороби через недбальство комунальників

Більше п’яти років власники квартири у багатоповерхівці на вулиці Волинської Дивізії 23 живуть із грибком.

У Рівному мешканці будинку на Соборній сваряться з орендарями ... підвалу

На сесії міської ради у п’ятницю, 14 лютого 2014 року, до міського голови звернулася група мешканців будинку, що знаходиться за адресою вул. Соборна, буд. 57 з приводу, що у підвалі їхнього будинку

У Рівному смердючі нечистоти комунальники виливають прямо на вулицю

Війною війною, а проблеми міста вирішувати потрібно. Сьогодні комунальники господарювали на вулиці Хвильового. Мешканці будинку №23 скаржилися на дії працівників житлово-комунального підприємства.
Популярные новости