На Рівненщині "прикрили" ще один нелегальний зал гральних автоматів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Працівники спецпідрозділу боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області припинили діяльність нелегального залу ігрових автоматів та вилучили 12 одиниць комп’ютерної технікиПід час санкціонованого обшуку в одному із нежитлових приміщень розташованих на вулиці Київській в Рівному міліціонери встановили 25-річного адміністратора та зафіксували надання послуг азартних ігор чотирьом відвідувачам.

Під час заходів міліціонери виявили 12 одиниць комп’ютерної техніки, обладнаної спеціальним програмним забезпеченням, що використовувалась, як стимулятори гральних автоматів, грошові кошти в сумі 3500 гривень, записи підтверджуючі внесення та отримання готівкових коштів учасниками азартних ігор, носії відеоспостереження, особисті та робочі мобільні телефони працівників грального закладу, документи, що стосуються укладання договорів оренди зазначеного приміщення, документи, що стосуються діяльності грального закладу та витрат на забезпечення діяльності грального закладу ("чорна бухгалтерія").

Встановлено, що організатором діяльності грального закладу є 36-річний житель Рівного.

- За фактом зайняття незаконним гральним бізнесом відкрито кримінальне провадження за статтею 203-2 Кримінального кодексу України, - зазначив заступник начальника відділу боротьби з легалізацією доходів організованих злочинних груп УБОЗ УМВС України в Рівненській області майор міліції Микола Фурман. - Працівники спецпідрозділу БОЗ проводять ряд слідчо-оперативних заходів, спрямованих на документування протиправної діяльності групи з ознаками організованості, встановлення вичерпного кола осіб, причетних до організації й надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу.

17 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині міліціонери припинили діяльність незаконного грального заклад ...

Під час обшуку Здолбунівські міліціонери вилучили вісім одиниць комп’ютерної техніки, грошові кошти в сумі близько 1820 гривень, касовий апарат та бухгалтерські документи.

У Рівному викрили три зали гральних автоматів

Функціонували вони на вулицях Київській, Чорновола та Короленка. Візит правоохоронців у дані заклади не став несподіванкою для їх працівників. Останні повиганяли відвідувачів і техніку вимкнули.

У Рівному "прикрили" два гральних заклади

Працівники слідчого управління та відділу по боротьбі з кіберзлочинністю УМВС України в Рівненської області припинили діяльність двох закладів з надання послуг грального бізнесу, що знаходились біля

24-річний рівнянин "тримав" мережу грального бізнесу

У Рівному міліціонери викрили мережу закладів грального бізнесу

У Рівному міліціонери викрили мережу закладів грального бізнесу

Організатором мережі ігрових автоматів виявився 24-річний рівнянин Микола. У ході обшуків правоохоронці вилучили 95 одиниць комп’ютерної техніки з програмним забезпеченням для азартних ігор, грошові
Популярные новости
Loading...