Новости Ровно / Бизнес / Банк на Київській у Рівному пограбували троє невідомих у масках
Нагадаємо, 14 квітня працівники банку, який знаходиться на вулиці Київській прийшли" />

Банк на Київській у Рівному пограбували троє невідомих у масках

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Банк на Київській у Рівному пограбували троє невідомих у масках Вони забрали дві камери відео спостереження та пошкодили цеглиною одне з вікон. Вже є офіційна інформація правоохоронців щодо даного інциденту.Нагадаємо, 14 квітня працівники банку, який знаходиться на вулиці Київській прийшли на роботу і побачили, що одне з вікон пошкоджене. Викликали правоохоронців.

До речі, тієї ж ночі також троє невідомих у масках пошкодили ще фасад фінустанови, що на вулиці Соборній 67.

Правоохоронці припускають, що ці злочини можуть мати політичний підтекст. Також є підозра, що до двох випадків причетні одні й ті ж особи. Зараз їх шукають. Найстрашніше, що їм може загрожувати це три роки за гратами.

15 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному невідомі зловмисники пошкодили приміщення банку

Розбили скло та забрали дві камери відео спостереження.

У Рівному викрили три зали гральних автоматів

Функціонували вони на вулицях Київській, Чорновола та Короленка. Візит правоохоронців у дані заклади не став несподіванкою для їх працівників. Останні повиганяли відвідувачів і техніку вимкнули.

То навіщо ж ППСників Рівного відправили у Київ?

Мирного діалогу з мітингувальниками прагне влада. І збільшує контингент правоохоронців у столиці. Цієї ночі з Рівного до Києва відправили кілька десятків працівників патрульно-постової служби. Колеги

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.
Популярные новости