Чи буде на Рівненщині підприємство по утилізації небезпечних відходів?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чи буде на Рівненщині підприємство по утилізації небезпечних відходів? Чи буде у Тинному підприємство з утилізації небезпечних відходів? Це питання сьогодні розглядали члени спеціальної комісії Рівнеради. Категорично проти будівництва виступила громада села. Цими вихідними там організували зібрання. Проте забудовники переконують - підприємство повністю безпечне для людей.Саме на цьому місці планують збудувати підприємство з утилізації небезпечних відходів. Поряд знаходиться агрофірма та людські городи. До найближчої хати метрів 800. Хоча за словами забудовників, це цілком нормально. Адже майбутнє підприємство безпечне як для людей так і для навколишнього середовища.

Забудовники кажуть, подібні підприємства працюють у семи населених пунктах України. І в жодному жителі не виступали проти. Такі аргументи представників громади села Тинне не переконали.

На закиди представників громади забудовники знайшли свої аргументи. Переконують, майбутнє підприємство має бути неприбутковим.

Громадські активісти кажуть, таких інвесторів на Рівненщині бачать вперше.

В результаті члени комісії погодились, що це підприємство Рівному потрібне. Проте чи будуватимуть його у Тинному вирішать самі люди.

Громадські слухання мають відбутися протягом місяця. Складські приміщення колишнього радгоспу, відведені під підприємство вже реконструювали та обнесли парканом. Люди ж проти таких змін, бо мало вірять у безпечність сусідства зі підприємством з утилізації небезпечних відходів.

09 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі

Здорожчання води майже удвічі неминуче. Постійні депутатські комісії облради підтримали звернення до Нацкомісії з регулювання цін, аби повноваження віддали на місця. Адже нині підприємство

Схему ухилення від оподаткування виявили Міндоходівці Рівненщини

Підприємство, що перевірялось, входило до складу приватної міжнародної холдингової компанії. Продукція реалізовувалась за експортними контрактами іншим підприємствам компанії.

Рівненський льонокомбінат страйкує

Рівненський льонокомбінат страйкує. Сьогодні підприємство зупинило свою роботу на годину. В такий спосіб кілька сотень текстильників долучилися до загальнодержавного попереджувального страйку. Кажуть

Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».
Популярные новости