Рівне заборгувало ветеринарам за стерилізацію безпритульних собак

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівне заборгувало ветеринарам за стерилізацію безпритульних собак На вулицях Рівного за приблизними підрахунками 2-3 тисячі безпритульних собак. І щороку популяція чотирилапих безхатченків зростає. Нині їхні права захищає Європейська конвенція про захист домашніх тварин, ратифікована в українському парламенті ще у вересні минулого року. Втім, рівняни з безпритульними тваринами уживаються далеко не завжди. Чи є перспектива мирного співіснування рівнян із братами меншими?Популяція собак у Рівному щороку збільшується. Мешканці міста скаржаться на бездіяльність влади, адже собаки дошкуляють.

Минулого року Україна підписала новий закон, який захищає права тварин, на нього і нарікає міський голова. Тому, як раніше, собак відстрілювати заборонено.

Безпритульних собак рекомендують стерилізувати. Для цього минулоріч виділили кошти і уклали договір з приватним ветеринаром, який надавав таку послугу. За ці гроші стерилізували 173 собаки. Однак казначейство і тут заборгувало лікарю за сімдесят песиків. Створили у місті і спеціальний притулок для собак, але не постійний, а лише для перетримки. Після проведеної стерилізації собак мусять відпустити знову - на вулиці міста.

Взимку притулок не займався стерилізацією, адже тваринам потрібні відповідні умови для перетримки.

Нині у притулку активізувалися і за допомогою волонтерів та самих рівнян взялися за операції. Фахівці впевнені, стерилізацію потрібно робити масово, адже собаки швидко розмножуються, тому вже у червні очікують приїзд волонтерської організації "чотири лапи". Ті за два -три тижні можуть прооперувати до півтисячі собак.

07 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненські безхатченки скаржаться, що їх виганяють з притулку

Мовляв, на дворі потепліло і пора вже покидати заклад, у якому кормлять та тепло.

Вбивство тварин у Рівному

Біля супермаркета Фреш навмисно збили тварин

У лісах Рівненщини оселилися єнотоподібні собаки

На Рівнеському Поліссі з’явилися єнотоподібні собаки, - інформує джерело "ОГО". Всього на території лісництв області спеціалісти налічили 400 особин раніше невідомого звіра.

Новорічну прем’єру «Ялинки 3» знімали влітку

Режисер Тимур Бекмамбетов вирішив зняти продовження комедії «Ялинки 3» після численних позитивних відгуків глядачів.

Обучали волонтеров, как помогать ближнему

Три дня подряд в конце февраля при Петропавловском храме в Басивкуте активистов православного волонтерского движения Ровенщины учили руководитель отдела ЦБСС Днепропетровской епархии, директор ПМЛ
Популярные новости