На проекти громад дадуть гроші

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Громади Рівненщини мають можливість втілити проекти завдяки участі у різноманітних конкурсах – загальноукраїнських, обласних, районних, або ж іноземних, аби відновити роботу дитсадка, утеплити школу, замінити систему опалення в лікарні, створити спортивно-оздоровчий центр, зазначив голова облдержадміністрації Василь Берташ.

Так, за останні чотири роки ефективним місцевим менеджерам вдалося залучити майже 37 мільйонів гривень інвестиційних коштів. Найактивнішими були сільські громади Костопільського, Березнівського, Дубровицького, Дубенського, Здолбунівського та Корецького районів.

З посиланням на слова очільника області, прес-служба Рівненської облдержадміністрації зазначає, що вже в наступному, 2014 році, додаткове співфінансування отримають вісім десятків проектів-переможців. Так, цьогоріч 17 територіальних громад виграли у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, 31 - в обласному конкурсі, ще 32 - в конкурсах ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Відтак, вдасться залучити ще декілька мільйонів гривень як співфінансування на реалізацію соціально важливих проектів.

«Такі конкурси володіють саме тим ресурсом, котрий здатний максимально об’єднати потенціал громади і влади. А це є основою європейського стилю проведення реформ, і це є той практичний досвід реформування місцевого самоврядування, на якому акцентує Президент України», - підсумував Василь Берташ.

Источник: takeinfo.net

04 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

24-річний рівнянин "тримав" мережу грального бізнесу

У Рівному міліціонери викрили мережу закладів грального бізнесу

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

У Рівному міліціонери викрили мережу закладів грального бізнесу

Організатором мережі ігрових автоматів виявився 24-річний рівнянин Микола. У ході обшуків правоохоронці вилучили 95 одиниць комп’ютерної техніки з програмним забезпеченням для азартних ігор, грошові

На руинах построят коровники

В селе Башаровка Радивиловского района продолжается строительство комплекса по выращиванию крупного рогатого скота.
Популярные новости
Loading...