У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному. Вони живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість ввічливих сусідів посеред вулиці мають жваву торгівлю. Як наслідок - до людей не можуть дістатися автівки швидкої, бо з другого боку будинків адміністрація ринку вирішила збудувати ще й парковку.Вулиця Здолбунівська розташована у центрі Рівного. Однак вільно дістатися до своїх будинків мешканці не можуть. З усіх сторін ринок Дикого. Торгівля, машини з постачальниками, та просто покупці. А з іншої сторони будинків підприємець почав будувати автостоянку.

Мешканці будинків обурилися таким діям зі сторони ринку. Покликали розібратися міського голову. У понеділок Володимир Хомко приїздив, і визнав: проблема є.

Підприємець впевнена люди перебільшують. Та й огорожі каже раніше тут не було. До того ж запевняє цю територію облаштували, і вирішують проблему ґрунтових вод. Адже ринок і будинки на Здолбунівській регулярно підтоплює.

Люди обурені діями адміністрації ринку. Показують: паркан хочуть встановити впритул до їхньої земельної ділянки, тоді як має бути відстань 75 см. Юрист також зацікавилася проблемою. Каже її потрібно досконало вивчити, і не порушувати прав мешканців, і підприємця. Але земля поблизу озера належить територіальній громаді міста.

Підприємці пообіцяли розвантажити заїзд зі сторони Здолбунівської. І запропонували далі працювати юристам та землевпорядникам.

05 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.

У Рівному на Моріоні повстали вуличні торговці

У Рівному на ринку Моріон справжня революція. Вуличні торговці повстали проти керівництва ринку, звинувачуючи їх у базарній корупції. Люди кажуть, на Моріоні процвітає несправедливість та безлад, а

На Гетьмана Полуботка у Рівному має працювати шлагбаум

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Рівного Володимира Хомка "Про організацію роботи торговельних рядів".

У Рівному швидка не доїхала до хворого через несанкціонованих торговців?

Смерть від людської впертості та байдужості. Саме так мешканці двох будинків поблизу ринку "Північний" у Рівному говорять про нині покійну сусідку. Обурені торгівлею у невстановлених місцях рівняни

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що
Популярные новости
Loading...