Міністр економіки у Рівному говорив про полегшення і здешевлення бізнесу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Міністр економіки у Рівному говорив про полегшення і здешевлення бізнесу Полегшити та здешевити ведення бізнесу в Україні таке завдання вбачає міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. З робочою поїздкою він побував на Рівненщині. До речі, наша область стала другою після Донеччини, у яку за місяць роботи з робочим візитом приїхав Шеремета. Він вже зустрівся з керівництвом краю, відвідав "Рівнесільмаш" та "Волинь-цемент". За тим спілкувався зі студентами.Рівненщині, як і всій Україні, слід шукати "приховані джерела" для поштовху економіки. Таким був головний меседж міністра економіки Павла Шеремети у Рівному. За його словами, стан державного бюджету, мяко кажучи, поганий. Якщо ж бюджет йтиме до скорочення, кожна область повинна знайти джерело зростання.

Активно цікавилися у міністра на Рівненщині й долею сміттєпереробного заводу. За словами Павла Шеремети, питання функціонування заводу піднімали на кожній нараді, яку він проводив у Рівному.

Цікавився Павло Шеремета і покращенням інвестиційного клімату на Рівненщині. Та й ведення бізнесу в Україні плануює не лише полегшити, а й здешевити. А ще наголошує, головне, що має Рівненщина для подальшого економічного розвитку - це люди.

Найбільше ж потенціалу для розвитку на Рівненщині мають агромашинобудування і будівництво. Саме вони, за словами міністра, і мають бути пріоритетними.

26 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Новий уряд - ОБРАНО [СПИСОК]

Верховна Рада обрала новий Кабінет міністрів. За проголосував 331 депутат.

Рівненські фермери вимагають державної цінової політики

Готуються висунути свої умови підтримки фермерського руху в Україні представники асоціації фермерів Рівненщини. Вони зібралися в обласній адміністрації, аби вибрати делегатів на Всеукраїнський з'їзд

Рівне приєдналось до Львову у рейтингу кращих європейських міст майбутнього

Український обласний центр Рівне увійшов в десятку кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13)

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства

Рівненщина – серед лідерів по розрахункам за газ

17 грудня відбулася Всеукраїнська селекторна нарада щодо стабільного функціонування систем життєзабезпечення під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.
Популярные новости