Новости Ровно / Бизнес / Землевласники Рівного поповнили міську казну на 3,6 млн. грн.
До слова, Земельний податок є одним із основних" />

Землевласники Рівного поповнили міську казну на 3,6 млн. грн.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Землевласники Рівного поповнили міську казну на 3,6 млн. грн. Власники земельних ділянок і землекористувачі, які перебувають на обліку в Державній податковій інспекції Рівного, збагатили місцевий бюджет на понад 3,5 мільйона гривень.До слова, Земельний податок є одним із основних бюджетоутворюючих податків місцевої казни. Тому, кажуть інспектори, стабільне його надходження допоможе вирішити низку соціально-економічних питань обласного центру.

25 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

У лютому бізнесом Рівного сплачено понад 64 мільйони гривень ЄСВ

З початку 2014 року показник зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сягнув майже 147 мільйонів гривень.

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости