На Рівненщині зарибнили Хрінницьке водосховище

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині зарибнили Хрінницьке водосховище Близько тонни коропа, білого амура та толстолоба з рибного господарства опинилася в озері. Все, завдяки ініціативі рівненських любителів підводного полювання та рибальства.На Хрінницькому водосховищі риби побільшало. Приблизно на тонну. Саме стільки члени громадської організації клубу підводних мисливців та рибалок випустили в водойму. Учасники акції розповідають цю справу роблять з благородною метою - поповнюють природні запаси водойм для того, аби не сталося екологічного лиха.

Рибу для акції активісти купували у спеціалізованому господарстві в селі Коритне. Вона відповідає всім ветеринарним вимогам, кажуть члени громадської організації. Аби довести це - на зарибненні присутній епізоотолог. Фахівець у польових умовах вивчає чи здорова риба. За деякий час робить висновок.

Бояться члени громадської організації лише одного. Кажуть, часто після зарибнення водойм з'являються браконьєри, які незаконним способом виловлюють більшу частину риби. Слова активістів підтверджує і місцевий державний інспектор.

Члени клубу підводних мисливців та рибалок сподіваються не лише на активність рибінспекторів, а й на совість людей, які займатимуться улюбленою справою у чесний спосіб. А також дякують усім небайдужим підприємцям та організаціям за допомогу в організації зарибнення.

24 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

100 годин щастя пропонують рівнянам в обласній бібліотеці

У важкий час знайти своє щастя у мирі та спокої літератури й мистецтва пропонують рівнянам учасники літературного клубу "Співрозмовник". Сьогодні, напередодні Міжнародного дня щастя вони провели в

Що знову вимагає громада на Рівненщині?

Ліквідувати частину районних адміністрації в області та врешті з'ясувати, хто є головою виконавчої влади в країні Президент чи прем'єр-міністр. Такі вимоги висунули сьогодні члени Громадської

Барам у Рівному дозволили працювати довше

Бару у центрі міста та нічному клубу продовжили режими роботи.

Рівненські Євромайданівці написали звернення до опозиції

Активісти рівненського Євромайдану сьогодні, 16 грудня написали звернення керівникам рівненських обласних організацій опозиційних політичних партій "Батьківщина", "Удар" та "Свобода", у якому йшлося

Нові сценічні імена у Рівному відкрив другий Конкурс талантів

Свої здібності демонстрували діти віком від чотирьох до 15 років. Учасники підготували різноманітну програму, а це літературні композиції, танці, пісні і театральні виступи.
Популярные новости