Податківці Рівненщини наштрафували підприємців на 38 тисяч

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Податківці Рівненщини наштрафували підприємців на 38 тисяч На Рівненщині підприємців оштрафували на 38 тисяч гривень.До введення обласною радою мораторію на перевірки місцевого бізнесу, робоча група Міндоходів Рівненщини провела 19 перевірок тих підприємців, які торгують підакцизними товарами. Виявили 16 порушень, загальна сума фінансових санкцій перевищує 38 тис.грн. Про це повідомили в Головному управлінні Міндоходів у Рівненській області.

05 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Протягом січня 366 рівненчан задекларували свої доходи

За даними ГУ Міндоходів у Рівненській області, з початку 2014 року 366 декларацій про минулорічні доходи надійшло до податкових інспекцій краю. Загальна сума задекларованого доходу становить близько

Рівненських підприємців ще не штрафували за відсутність реєстраторів розрах ...

За словами місцевих податківців, впродовж 2013 року дана кампанія у Рівному пройшла успішно.

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.
Популярные новости
Loading...