Новости Ровно / Бизнес / На Рівненщині сформують перелік довгобудів

На Рівненщині сформують перелік довгобудів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

У Рівненській ОДА оголосили про формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію. У список потраплять і незавершені споруди, на яких не проводилися будівельні роботи понад два минулих роки.


У Департаменті з питань будівництва та архітектури ОДА зазначили, що відповідно до Постанови Кабміну від 15 грудня 2021 року № 1327 у 2022 році в Україні має бути проведена інвентаризація «довгобудів».

- Наступного року на Рівненщині, як і загалом по Україні, має відбутися інвентаризація всіх об’єктів незавершеного житлового будівництва. Є чітке визначення та форма для внесення даних щодо об’єктів. Список формуватимуть упродовж чотирьох місяців. Перелік буде надісланий Мінрегіонбуду для узагальнення, - розповіла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Формування такого переліку дозволить детально вивчити актуальну ситуацію та у подальшому напрацювати чіткі механізми розв’язання проблеми «довгобудів».

Інформацію для формування Переліку надавати за адресою: департамент з питань будівництва та архітектури ОДА, 33028, майдан Просвіти,1, м. Рівне, електронна адреса: [email=arhioda@rv.gov.ua" style="font-size: 18px; background-color: transparent; box-sizing: border-box; color: rgb(45, 92, 166); text-decoration-line: none; margin: 0px; padding: 0px; border: none; vertical-align: baseline; outline: none; word-break: keep-all; overflow-wrap: break-word; line-height: 1.5em; transition: all 0.2s ease-in-out 0s;]arhioda@rv.gov.ua[/email]. 

23 декабря 2021 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

«Верес» на першому зборі в Туреччині планує зіграти 7-8 спарингів

Наразі у рівненського клубу вже почалась зимові канікули, які триватимуть майже до середини січня.

На тваринництво Рівненщини виділили майже 20 мільйонів дотацій

19,5 мільйонів гривень з держбюджету надійшло на часткове відшкодування вартості племінних генетичних ресурсів. Така сума майже удвічі більша, ніж торік. 

На Рівненщині вдвічі зменшились обсяги будівництва

З початку року забудовники області здали в експлуатацію 70 тисяч метрів квадратних площі житла.

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів

На Рівненщині стартує конкурс «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року-2014».
Популярные новости