Новости Ровно / Бизнес / На свята бізнес Рівненщини заробляє більше

На свята бізнес Рівненщини заробляє більше

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

У період свят люди споживають більше, тому в області росте число продажів.


 Як розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, у святковий період зростають економічні показники:- За підсумками 11 місяців цього року власні доходи місцевих бюджетів в області уже зросли на 22%. Ключовим тут є податок на доходи фізичних осіб. Фіксуємо ріст у 23,7%. За січень-листопад сплачені податки зросли на майже 23%. Це говорить, що в області кількість реалізованої продукції підприємцями також зросла на 22%.


14 декабря 2021 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Майже 60 відсотків надходжень територіальних бюджетів Рівненщини складає ПД ...

За два місяці поточного року бізнес – спільнота Рівненщини сплатила до зведеного бюджету понад 425,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. З них 110,2 млн. грн. ПДФО перераховано до державного

Понад 252 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб перерахували до місцев ...

Протягом восьми місяців 2015 року платники Рівного перерахували до місцевого бюджету 252,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 16,9 %, або на 36,4 млн. грн. більше планових призначень.

У січні платники податків Рівного поповнили бюджет майже на 77 млн. грн.

У січні місяці 2015 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Рівного сплатили 76,8 млн. грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), що на 3,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2014

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Майже 283 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб сплатив бізнес Рівн ...

Cаме стільки сплачено ПДФО за 8 місяців поточного року платниками податків до місцевої казни Рівного і це на 11,4 млн.грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.
Популярные новости