Новости Ровно / Бизнес / На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприємців

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприємців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та 3426 фізичних осіб – підприємців.У січні зареєстровано 61 юридичну особу та 193 підприємці.

Серед представників бізнесу зареєстровано 2816 юридичних та 540 фізичних осіб – підприємців - платників податку на додану вартість.

Кількість громадян, які зареєстровані в Держаному реєстрі фізичних осіб – платників податків станом на 1 січня складає 1035,2 тисячі.

У 2013 році зареєстровано 14,9 тисячі фізичних осіб, в тому числі 437 іноземних громадян. А вже цього року стали на облік 1133 фізичні особи, в тому числі 18 іноземних громадян.

12 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.

На Рівненщині зареєстровано більше 5 тисяч хворих на грип

В області спостерігається сезонний рівень захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції.

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Чи справді ІТ-бізнес став вигідним із новими податковими змінами?

З 2013 і аж до 2023-го усі, хто працюють у цій сфері мають платити податки в спеціальному режимі: 5% з чистого прибутку, податок на доходи фізосіб у повному розмірі, та ті, хто розробляє програмне
Популярные новости