Новости Ровно / Бизнес / Рівняни декларують минулорічні доходи

Рівняни декларують минулорічні доходи

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному про доходи, отримані у 2016 році, вже відзвітувалося більше 300 жителів міста. Відтак, до бюджетів усіх рівнів вони сплатять 490,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 145,2 тисячі гривень військового збору.

Найактивніше рівняни декларують доходи від отриманої спадщини, продажу рухомого майна та надання майна в оренду.

В ДПІ у м.Рівному закликають громадян, котрі в 2016 році отримали доходи, з яких не було сплачено ПДФО, завітати до Центру обслуговування платників і подати річну декларацію.

А прихильникам сучасних інформаційних технологій пропонують декларувати доходи в електронному вигляді. З цією метою працює спеціальний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді».

Зокрема, фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням ЕЦП можуть подати декларацію в електронному вигляді. Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів (м. Рівне, вул.. Відінська, 8, 3-й поверх, каб.319).
20 февраля 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Оподаткування процентів за депозитами у 2016 році

Протягом двох місяців поточного року з відсотків за депозитами вкладників банків та фінустанов у Рівному до державного бюджету сплачено 5,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, що на

Минулоріч правом на податкову знижку скористалися майже 1600 мешканців Рівн ...

Згідно поданих декларантами розрахунків, сума задекларованого ними податку на доходи фізичних осіб, що підлягала поверненню, склала 1,6 млн. грн.

Як рівнянам правильно задекларувати доходи, отримані від надання майна в ор ...

Здавання квартири в оренду регулюється статтями 319 і 320 Цивільного кодексу України, згідно з якими власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на свій розсуд, у тому числі для

Рівняни ще мають час на отримання податкової знижки

До ДПІ у м. Рівному у поточному році жителями Рівного подано 2773 декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2014 році. Відповідно до Податкового кодексу України громадяни, що подали до 1

Рівняни заробили понад 3 мільйони гривень на продажу нерухомості

З початку року 52 мешканці обласного центру задекларували 3,1 млн. грн. доходів, отриманих минулоріч від продажу нерухомого майна.
Популярные новости