Новости Ровно / Бизнес / Оподаткування процентів за депозитами у 2016 році

Оподаткування процентів за депозитами у 2016 році

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Протягом двох місяців поточного року з відсотків за депозитами вкладників банків та фінустанов у Рівному до державного бюджету сплачено 5,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 1,6 мільйона гривень більше аналогічного періоду минулого року.

ДПІ у м. Рівному інформує, що відповідно до підпункту 170.4.1 пункту 170.4 статті 170 Податкового кодексу України з внесеними змінами та доповненнями податковим агентом платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування. Це може бути банк або кредитна спілка.

Отже, податковий агент із сум процентів, нарахованих за податковий (звітний) місяць на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, утримує податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та перераховує дані суми податку до бюджету у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу. Крім того, зазначені доходи є об’єктом оподаткування військовим збором за ставкою 1,5 %.

Разом з тим, доходи у вигляді процентів на поточні банківські рахунки, за якими на користь фізичних осіб здійснюються виключно виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат не підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.
12 марта 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівне: понад 60 відсотків надходжень місцевого бюджету складає ПДФО

За 2015 рік від платників податків Рівного до місцевого бюджету надійшло 413,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Цей податок є основним джерелом наповнення місцевої казни і становить 63 %

Про доходи, з яких слід утримувати військовий збір

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» продовжено справляння військового збору до набрання

Понад 252 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб перерахували до місцев ...

Протягом восьми місяців 2015 року платники Рівного перерахували до місцевого бюджету 252,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 16,9 %, або на 36,4 млн. грн. більше планових призначень.

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Порушники законодавства при виплаті заробітної плати сплатили більше 274 т ...

З початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податківці м. Рівного встановили 108 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб,
Популярные новости