Новости Ровно / Бизнес / Рівненські платники акцизного податку у 2015 році перерахували до бюджету понад 92 млн. грн.

Рівненські платники акцизного податку у 2015 році перерахували до бюджету понад 92 млн. грн.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
При цьому, більше 14 мільйонів гривень надійшло до загального фонду державного бюджету з вироблених в Україні підакцизних товарів. Надходження до загального фонду місцевого бюджету з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів склали 77,8 млн. гривень.

Нагадуємо про окремі зміни, які сталися у справлянні акцизного податку. Зокрема, для натуральних виноградних вин ставка не змінилася. По решті алкогольних позицій – зміни. По тютюнових виробах збільшилася специфічна ставка. По пальному змінилися і ставки, і одиниці виміру. Крім того, статтею 231 Податкового кодексу України запроваджуються електронні акцизні накладні при реалізації пального, з 1 березня 2016 р. діятиме перехідний період для такого нововведення, з 1 квітня 2016 р. акцизні накладні функціонуватимуть повноцінно.
26 января 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

П’ять рекордсменів – податків, що наповнили місцевий бюджет Рівного у 2015 ...

Серед п’ятірки найбільших за обсягами – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, акцизний податок з реалізації у роздрібній мережі підакцизних товарів, плата за землю та податок на прибуток.

З початку року надходження акцизного податку у Рівному перевищили 89 млн. ...

З початку 2015 року рівненські платники акцизного податку сплатили до державного бюджету більше 14 млн. грн., до місцевого бюджету – майже 75 млн. грн. Зокрема, у грудні на сьогодні суб’єкти

Роздрібний продаж підакцизних товарів додав місцевому бюджету Рівного 18,5 ...

Місцевий бюджет Рівного з початку року отримав 18,5 млн.грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Зокрема, у квітні надходження цього нового податку склали 6,7 млн.грн.

До уваги платників акцизного податку

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”

Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі декларацію подають не пізн ...

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»