Новости Ровно / Бизнес / Яким буде ноподатковуваний розмір добових у 2016 році

Яким буде ноподатковуваний розмір добових у 2016 році

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Кардинальних змін в оподаткуванні добових у 2016 році не відбулося. До обкладеного ПДФО доходу платника податку, як і раніше, не включаються добові витрати в межах території України — не більш як 0,2 розміру мінзарплати, установленої законом станом на 1 січня податкового (звітного) року, у розрахунку за кожен календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон — не вище 0,75 розміру мінзарплати (пп. 170.9.1 Податкового кодексу).

Тобто такий неоподатковуваний розмір добових у 2016 році становить 275,60 грн. — для відряджень по Україні та 1033,50 грн. — для закордонних відряджень.

Для добових витрат, які не оподатковуються, також залишилася обов’язкова умова щодо підтвердження зв’язку відрядження з господарською діяльністю підприємства.

За наявності підтвердних документів немає обмежень для визнання витрат, понесених у відрядженні, згідно з П(С)БО 16 «Витрати». А отже, такі витрати впливають на фінрезультат.

Сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад установлені норми включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та, відповідно, відображається у формі № 1ДФ як додаткове благо з ознакою доходу «126».
15 января 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Матеріальна допомога від профспілки: коли не оподатковується

Аби профспілка змогла організувати виплату матдопомоги своїм членам, витрати на такий захід перш за все мають бути заплановані в її річному кошторисі. Рішення щодо здійснення конкретної виплати члену

Про доходи, з яких слід утримувати військовий збір

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» продовжено справляння військового збору до набрання

Податкова соціальна пільга: які підстави для її отримання

ДПІ у м. Рівному нагадує, що для отримання податкової соціальної пільги платнику податку на доходи фізичних осіб необхідно подати роботодавцю заяву про застосування пільги. Разом із заявою надаються

Що необхідно знати про сплату податку на доходи при продажу нерухомості

Нещодавно до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному звернувся платник із доволі цікавим запитанням

Фахівці ДПІ у Рівному відповідають на запитання рівненських платників пода ...

Фахівці ДПІ у Рівному відповідають на запитання рівненських платників податків
Популярные новости