Новости Ровно / Бизнес / «РЗТА» повернули частину нерухомості

«РЗТА» повернули частину нерухомості

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Прокуратура відстояла у суді право власності ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів» на об’єкти нерухомості вартістю понад 3 млн. грн.

Апеляційний суд Рівненської області, погодившись із доводами прокуратури вирішив, витребувати з чужого незаконного володіння на користь ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів» нерухоме майно вартістю понад три мільйони гривень. До речі його частка знаходиться у державній власності.

Встановлено, що спірних об’єктів нерухомості, а це будівлі складу та цеху, товариство позбулося під час банкрутства. Підставою стало судове рішення про затвердження мирової угоди, яке у подальшому скасували. Це і дало прокуратурі підстави представляти інтереси держави в суді.

Під час розгляду цивільної справи Рівненський районний суд відмовив прокуратурі, у задоволенні позовних вимог. Однак апеляційний суд Рівненської області визнав обґрунтованою позицію прокуратури, і тим самим скасував незаконне рішення суду І інстанції. Суд ухвалив нове судове рішення, яким витребувано майно заводу з чужого володіння.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
24 декабря 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

За позовом Генпрокуратури у власність держави повернуто майже 1,5 тис. км. ...

Прокуратура Рівненської області відстояла у суді право власності держави на частини нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова.

З якої нерухомості не потрібно сплачувати податок?

ДПІ у м. Рівному звертає увагу платників податків, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не оподатковуються:

Прокуратура вимагає повернути у власність держави майже 1,5 тис км нафтопр ...

Прокуратура Рівненської області відстоює у Вищому господарському суді України право власності держави на частини нафтопроводів «Самара-Західний напрямок» і «Грозний-Армавір-Трудова».

Рівненській пенсіонерці таки поновили право на житло

За втручання прокуратури Рівненської області судом поновлено право 72-річної мешканки м. Рівного на житло. Про це повідомила начальник управління представництва, захисту інтересів громадян і держави

Рівненська Народна Рада опинилась поза законом

Рівненська прокуратура оскаржилаоскаржити в суді рішення Рівнеради пр законність Народної Ради.
Популярные новости