Новости Ровно / Бизнес / На Рівнеазоті завершили масштабну реконструкцію в цеху аміачної селітри

На Рівнеазоті завершили масштабну реконструкцію в цеху аміачної селітри

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Близько 1,7 мільйона гривень підприємство інвестувало в оновлення одного з головних виробничих об’єктів підприємства.

На Рівнеазоті завершено масштабні роботи з реконструкції верхньої частини башти грануляції аміачної селітри, що тривали понад чотири місяці.

Нагадаємо, що після запуску ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM у роботу, потужності з виробництва мінеральних добрив підприємства працюють на понадпроектних навантаженнях поагрегатно.

У жовтні «Рівнеазот» наростив обсяги виробництва та реалізації аміачної селітри. Так, виробництво аміачної селітри зросло на 2,3% (+1142 тонни) у порівнянні з відповідним періодом 2014 року. За цей час підприємство випустило понад 50 тисяч тонн аміачної селітри.

При теперішніх навантаженнях Рівнеазот щогодини випускає 71,6 тонни аміачної селітри, відповідно, тонну – кожні 50,3 секунди, а 50-кілограмовий мішок цього міндобрива набирається за 2,52 секунди.

Також у жовтні 2015 року ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM збільшило і реалізацію аміачної селітри: її продажі зросли на понад 50% порівняно з відповідним торішнім періодом, повідомила прес-секретар ОSTСHEM Наталія Іванченко.
25 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівнеазот знову набирає працівників

ПАТ «Рівнеазот» спільно з фахівцями міського центру зайнятості підбирає кваліфікованих спеціалістів для роботи на проммайданчику.

ПАТ «Рівнеазот» збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри на 10,56%

За одинадцять місяців 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри (ВАС) на 10,56% у

Продукція ПАТ «Рівнеазот» увійшла у 100 кращих товарів України

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM взяло участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Підприємство отримало кубок «100 кращих товарів України» за

Фірташ вкладе мільйони у модернізацію на «Рівнеазоті»

Лише в цех з виробництва вапняково-аміачної селітри — понад 17,3 мільйони гривень.

«Рівнеазот» підготувався до зими

Як повідомили в прес-службі ПАТ «Рівнеазот», на початку грудня у цеху аміачної селітри пройшов поточний ремонт основного технологічного обладнання у рамках підготовки виробництва до роботи у зимовий
Популярные новости