Новости Ровно / Бизнес / Рівнеазот знову набирає працівників

Рівнеазот знову набирає працівників

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
ПАТ «Рівнеазот» спільно з фахівцями міського центру зайнятості підбирає кваліфікованих спеціалістів для роботи на проммайданчику.

Нещодавно у Рівненському міському центрі зайнятості відбулася зустріч начальника відділу кадрів ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM із тими, хто бажає працювати на підприємстві.

За інформацією прес-служби підприємства, на захід прийшло близько 25 претендентів різних спеціальностей та професій.

«Із понад 25 чоловік, які були присутні на зустрічі, половина залишилась для більш детального спілкування. Четверо з них мають реальну можливість влаштуватися працювати на підприємство. Усі претенденти є кваліфікованими спеціалістами 5 і 6-го розрядів», – каже начальник відділу кадрів ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Cергій Григор’єв.

Далеко не останню роль у підборі кадрів для підприємства зіграла тісна співпраця з Рівненським міським центром зайнятості. Працівники кадрової служби Рівнеазоту окрім традиційних зустрічей із шукачами роботи також відвідують спеціалізовані ярмарки вакансій, які регулярно влаштовують представники центру зайнятості.
13 октября 2015 /
Источник: Неля ЗАБОЛОТНА
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, особливої уваги потребують неповнолітні та діти-сироти. У 2014 році на обліку перебували 140 безробітних, які на дату звернення до центру

ПАТ «Рівнеазот» збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри на 10,56%

За одинадцять місяців 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри (ВАС) на 10,56% у

Понад 90 переселенців працевлаштувалися за направленням служби зайнятості

Станом на 2 грудня на Рівненщині до центрів зайнятості за пошуком роботи звернулися 494 громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

У Рівному відбувся ярмарок вакансій

У Рівненському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій «Робота для тебе». На захід були запрошені як безробітні та особи з обмеженими фізичними можливостями, так і роботодавці.

Скільки коштів виділив «РівнеАзот» для оздоровлення дітей у 2014 році?

У час літніх відпусток працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), зможуть відпочити та покращити стан свого здоров’я за фінансового сприяння
Популярные новости