Рівнеазот знову набирає працівників

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
ПАТ «Рівнеазот» спільно з фахівцями міського центру зайнятості підбирає кваліфікованих спеціалістів для роботи на проммайданчику.

Нещодавно у Рівненському міському центрі зайнятості відбулася зустріч начальника відділу кадрів ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM із тими, хто бажає працювати на підприємстві.

За інформацією прес-служби підприємства, на захід прийшло близько 25 претендентів різних спеціальностей та професій.

«Із понад 25 чоловік, які були присутні на зустрічі, половина залишилась для більш детального спілкування. Четверо з них мають реальну можливість влаштуватися працювати на підприємство. Усі претенденти є кваліфікованими спеціалістами 5 і 6-го розрядів», – каже начальник відділу кадрів ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Cергій Григор’єв.

Далеко не останню роль у підборі кадрів для підприємства зіграла тісна співпраця з Рівненським міським центром зайнятості. Працівники кадрової служби Рівнеазоту окрім традиційних зустрічей із шукачами роботи також відвідують спеціалізовані ярмарки вакансій, які регулярно влаштовують представники центру зайнятості.
13 октября 2015 /
Источник: Неля ЗАБОЛОТНА
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, особливої уваги потребують неповнолітні та діти-сироти. У 2014 році на обліку перебували 140 безробітних, які на дату звернення до центру

ПАТ «Рівнеазот» збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри на 10,56%

За одинадцять місяців 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри (ВАС) на 10,56% у

Понад 90 переселенців працевлаштувалися за направленням служби зайнятості

Станом на 2 грудня на Рівненщині до центрів зайнятості за пошуком роботи звернулися 494 громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

У Рівному відбувся ярмарок вакансій

У Рівненському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій «Робота для тебе». На захід були запрошені як безробітні та особи з обмеженими фізичними можливостями, так і роботодавці.

Скільки коштів виділив «РівнеАзот» для оздоровлення дітей у 2014 році?

У час літніх відпусток працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), зможуть відпочити та покращити стан свого здоров’я за фінансового сприяння
Популярные новости