Новости Ровно / Бизнес / Платникам Рівного відшкодували майже 67 млн.грн. податку на додану вартість

Платникам Рівного відшкодували майже 67 млн.грн. податку на додану вартість

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Динамічність розвитку нашої країни значною мірою залежить від ефективності управління державними фінансами, а саме дієвості функціонування податкової системи. Зокрема особливу роль у системі національного оподаткування займає податок на додану вартість. Він є провідною ланкою нашої бюджетної системи та основним бюджетоутворюючим податком. Його частка в загальному обсязі находжень від податків і зборів до державного бюджету від платників Рівного складає майже 50 відсотків.

Зокрема, в цьому році забезпечено надходження ПДВ у розмірі більше 233 млн. грн., що на понад 8 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Такі надходження забезпечуються 1645 платниками ПДВ, з яких 1402 - юридичні особи та 243 - фізичні особи – підприємці.

Разом з тим, платникам ПДВ, які задекларували своє право на отримання бюджетного відшкодування, відшкодовано майже 67 млн. грн. ПДВ, що на 43 млн. грн. більше, ніж у 2014 році. При цьому, 28 відсотків сум бюджетного відшкодування проведено у автоматичному режимі.
07 октября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У січні платники податків Рівного поповнили бюджет майже на 77 млн. грн.

У січні місяці 2015 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Рівного сплатили 76,8 млн. грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), що на 3,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2014

ПДВ — найбільше за обсягом джерело доходів держави

Податок на додану вартість — найзначніший за обсягом з усіх податків, які сплачуються в Державний бюджет. Він становить більше 30 % від загальних надходжень до держбюджету.

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

З початку року рівненським платникам відшкодовано 19,4 млн. гривень податк ...

На обліку в ДПІ у м. Рівному станом на 1 серпня перебувало 1717 платників ПДВ. З них - 1451 юридична особа та 266 фізичних осіб – підприємців.

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.
Популярные новости