Новости Ровно / Бизнес / За результатами перевірок порушники вже сплатили до бюджету понад 5 млн. гривень.

За результатами перевірок порушники вже сплатили до бюджету понад 5 млн. гривень.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку цього року фахівцями підрозділів податкового аудиту ДПІ у м. Рівному проведено 22 планові та 134 позапланові документальні перевірки. Кількість позапланових перевірок в порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротилася на 33 перевірки. Сума донарахованих платежів за підсумками восьми місяців 2015 року становить 16,4 млн. грн.

За результатами перевірок порушники вже сплатили до бюджету 5,2 млн. гривень.

Варто нагадати, що тимчасово, до 31 грудня 2016 року включно, платникам податків обсяг доходів та/або операцій яких за попередній (звітний) рік склав менше 20 млн. грн., штрафні (фінансові) санкції, нараховані на суми податкового зобов'язання, які платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення в терміни, визначені ПКУ, скасовуються протягом 10 днів із дня сплати податкового зобов'язання.

Така норма не застосовується у разі повторного протягом року визначення фіскальним органом суми податкового зобов'язання з одного й того самого податку або збору.

Крім того, у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податку помилок, пеня не нараховується, якщо зміни до податкової звітності внесені протягом 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання.

Зазначена норма визначена п. 129.9 ст. 129 та п. 35 підр. 10 роз. ХХ Податкового кодексу України з урахуванням змін, внесених Законом України від 17.07.2015 р. N 655-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків» (опублікований в газеті «Голос України» від 12.08.2015 №147 і набув чинності з 1 вересня 2015р.).
18 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівняни ще мають час на отримання податкової знижки

До ДПІ у м. Рівному у поточному році жителями Рівного подано 2773 декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2014 році. Відповідно до Податкового кодексу України громадяни, що подали до 1

Пільги для рівнян в оподаткуванні нерухомого майна, відмінного від земельно ...

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого

Кількість перевірок рівненських суб’єктів господарювання зменшилась

Щороку робота територіальних органів ДФС спрямовується на зменшення загальної кількості планових перевірок. Першочергово до таких перевірок включаються суб’єкти господарювання, які декларують збитки

Платники Рівного сплатили до бюджету понад 88 млн. грн. податку на прибуток

Саме така сума податку на прибуток надійшла у січні-жовтні 2014 року до Державного бюджету від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному.

27 червня 2014 року – останній день сплати ПДВ за травень

Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно, податкову декларацію за травень 2014 року подають до 20 червня 2014 року включно. Водночас, останнім днем сплати суми податкового зобов’язання,
Популярные новости