Новости Ровно / Бизнес / Платникам податків - комфортні умови

Платникам податків - комфортні умови

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На сьогоднішній день пріоритетним напрямком діяльності Державної фіскальної служби України є покращення рівня обслуговування платників податків. І саме для цього при податкових інспекціях працюють Центри обслуговування платників податків.

Центр обслуговування платників – це місце, де кожний платник має можливість отримати комплекс послуг, як адміністративних, так і консультативних та інформаційних, подати звітність та кореспонденцію тощо. Зокрема, для платників податків у Центрі здійснюється взяття на податковий облік, приймання звітних та інших документів, оформлення та видача довідок і дозвільних документів, які входять до компетенції контролюючих органів, надання консультативної допомоги, видача електронних цифрових підписів.

У Центрі обслуговування платників при ДПІ у м. Рівному протягом січня - липня 2015 року було надано 97 тис. послуг, з них: приймання звітності – 71,3 тис., адміністративних – 12,7 тис., видача електронних ключів - 720, консультаційних – 12,3 тис.

Нагадуємо, ЦОП при ДПІ у м. Рівному працює в понеділок, середу та п’ятницю з 9.00 до 18.00, вівторок, четвер з 9-00 до 20-00 та в суботу з 9.00 до 16.00 за адресою: вул. м. Рівне, вул. Відінська, 8, телефон консультанта-модератора: 28-08-25.
19 августа 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівняни отримали понад 10,5 тисяч адміністративних послуг від податківців ...

Фахівцями Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному за перше півріччя 2015 року надано 10506 адміністративних послуг.

Платники Рівного надають перевагу електронному звітуванню

З початку року до ДПІ у м. Рівному подано майже 107 тисяч звітних документів від платників податків. З них 50 % подано в електронному вигляді.

У Рівному з початку року працівниками ЦОП надано понад 12 тисяч адмінпослу ...

Серед найзапитуваніших адміністративних послуг - видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

На Рівненщині нині діє 16 Центрів обслуговування платників податків.

ЦОПи надають рівнянам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. За шість місяців цього року їх вже відвідали 334 тисяч платників, яким надано 37,7 тис. адміністративних